Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Kotku Ty jak już coś napiszesz to naprawdę pełne wariatkowo. Bo kto się bierze za zmianę konstytucji ?, miałeś jakiś sen, czy jak ?. Była propozycja zmiany przesunięcia wyborów o 2 lata którą postawił Gowin, ale na to wiadomo potrzebna 2/3 głosów przy obecności połowy.  Propozycja została odrzucona przez totalną i nie ma tematu, kufa nikt się nie bierze za zmianę bez większości.  No naprawdę,jak tu zachować kulturę jak ma się do czynienia z taką sztuką. A potem jeszcze taki by chciał żeby go grzecznie i ładnie traktować.  No nie da się. Czy Ty pisząc to wiedziałeś co piszesz ?, czy może tak niechcący Ci się napisało. A może tylko przeczytałeś w jakimś szmatławcu tytuł " PIS chce zmiany konstytucji" i to była cała Twoja wiedza w tym temacie.  Proszę o odpowiedź bo to ciekawa sprawa i chciałbym wiedzieć czy robicie to celowo, czy tylko tak wam wychodzi niechcący. A dlaczego nie............, bo nie.
    • https://bojlery-sklep.pl/pl/p/Kociol-Piec-elektryczny-elektrodowy-jonowy-katodowy-25-kW-NOWOSC-HIT/208   Dostałem propozycję żeby zaopatrzyć swój domek letniskowy 100m2 w takie rozwiązanie. Warto sie zainteresować ? Będę wdzięczny za konstruktywną odpowiedź    
    • Nie za bardzo zrozumiałem o co chodzi.   Jeśli już ma być całkiem w nazewnictwie bez błędów, to nie "Informacje" a "Wiadomości".     Ale że niby co? Że olbrzymia większość nie ma 3 podstawowych (jak dla mnie jednego wyważonego i dwóch skrajnych)  kanałów, aby wybrać sobie którykolwiek z nich, jako źródło swoich informacji? Jedynie Ci, którzy z racji swoich wyborów, całkowicie zrezygnowali z telewizji nie mają. Wszyscy pozostali mają w takim nazwałbym go - podstawowym - zakresie.   Kanały stricte informacyjne jak Polsat News i News2, TVN24 i TVN24Bis, TVP Info, Superstacja i Republika oczywiście już tylko na płatnych platformach, dla tych którzy chcą wiedzieć więcej. Ale podstawowe "Wiadomości", "Fakty" czy też "Wydarzenia" są w każdej formie odbioru TV dla wszystkich użytkowników, obojętnie z jakiej formy nadawania sygnału korzystają i pozwalają na indywidualny wybór dla tegoż użytkownika. Czy nie zgadzasz się z taką tezą?  
    • Zdaje się ta dziunia chce was przekonać że panaceum na te wszystkie dolegliwości będzie wprowadzenie stanu klęski czy czort wie jakiego jeszcze innego. A ja mam taką refleksję i pytanie do wszystkich. Jakich jeszcze obostrzeń i zakazów wam brakuje w tym stanie prawnym który teraz jest ??? Przecież wprowadzenie jakiegoś stanu nic tu nie zmieni, a nie wprowadza się go tylko po to żeby przesunąć wybory, bo akurat totalnej by to pasowało.   To co wyprawia tutaj ta userka w zasadzie kwalifikuje się już pod rozpowszechnianie fałszywych informacji w celu wywołania niepokojów społecznych i obalenia legalnie wybranych władz. Robi to rozmyślnie i z pełną premedytacją, czemu dała wyraz we wcześniejszym wpisie o treści nie budzącej żadnych wątpliwości jaki jest cel jej działania. Wolność słowa to wielka wartość, ale są pewne granice których nie wolno przekraczać nawet w durnej bazgraninie forumowej. Do tego te epitety pod adresem władz które chyba bardziej walą w tę kobietę i pokazują jej prawdziwe oblicze.  To jest właśnie kuriozalne.              
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...