Skocz do zawartości

bloki betonowe opinie


Recommended Posts

dzięki za zwrócenie uwagi, chodzi mi o bloki betonowe takie jak te

i opinie Państwa na ich temat, czy jest to dobry materiał budowlany, do czego można go wykorzystać? potrzebuję czegoś do zbudowania ścian w hali żeby stworzyć 3 sektory do składowania, napór na ściany będzie bardzo duży
Link do komentarza
Już lepiej, ale dalej poza wyglądem nic nie wiadomo co to za bloczek. Kto go produkuje, jego cechy czy karta techniczna produktu by się przydała, aby coś konkretnego o nim powiedzieć.

Znalazłem co to blok, bo faktycznie to blok a nie bloczek icon_biggrin.gif waży 500 kg, 1000 kg i 1500 kg!!! w zależności od rodzaju bloku.
Info ze strony producenta mówi, że
Cytat

BetBlok System daje możliwość budowania różnego rodzaju konstrukcji budowlanych. Bloki i płyty używać można do budowy: boksów, ścian, przegród, składów materiałów, kompostów, hal, płotów oraz innych inwestycji.




Wg opisu i galerii jaka jest dostępna spokojnie możesz go użyć do celu jaki potrzebujesz.

Nie chcę być prorokiem, ale coś mi się wydaje, że to podpucha jest śmierdząca reklamą Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Blok wygląda solidnie, ale ciężar... bez chwytaka ani rusz. icon_biggrin.gif

Jeśli chodziło Ci o producenta Betblok jak znalazł kolega mhtyl powyżej to jakość betonu jak i konstrukcja bloczków wygląda bdb. Dodatkowo masz na stronie informację o 5-letniej gwarancji na odkształcenia, wykruszenia... Najlepiej napisz i zobacz co Ci zaproponują, pewnie dostaniesz projekt, wycenę itd.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...