Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
bero18

jaki kolor podłogi

Recommended Posts

Witam.

To mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich. Mam problem z doborem koloru paneli podłogowych w moim pokoju. Mam takie mebelki.

Do tego wypoczynek: sofa plus dwa fotele finki w kolorze czarnym z szarymi wstawkami.

Kolor ścian: jedna fioletowa jak na zdjęciu i 3 jasno szare, sufit biały.

I tu mam dylemat jaki kolor podłogi dobrać, myślałem nad jakimś jasnymi panelami

Do tego jakieś ciemne listwy przypodłogowe. Co myślicie o takiej kompozycji.

Jeżeli podobają Ci się takie panele to kupuj i zakładaj, na takich jasnych m,niej widać niż na ciemnych. Listwy powinny być kolorem zbliżone do koloru paneli.

Dokładnie. Nie cuduj, na zdjęciu ładnie wygląda ściana za ciemna abyś zastosował ciemne panele.

Meble są dosyć ciemne, więc dobrze sprawdzą się tutaj jakieś jasne panele. Do tego dywanik na środku, który ew. ożywi całośc. Może warto celować w jakieś piaskowe odcienie albo już naprawdę jasne białe? Nie będzie wtedy tak ciemno i będą stanowiły fajny kontrast z samymi meblami.

Tak jak inni napisali, jasne panele, np. jasny brąz, ale nie polecam takich rozbielonych dębów, bo szybko widać brud. Oprócz tego na ciemnych panelach widać szybko zbierający się kurz, więc także są nie wskazane icon_smile.gif

Fajna, jasna deska podłogowa. Może nawet coś w stronę szarości, jest trochę takich dębowych desek z Barlinka, panele z Classen też mają ładne odcienie

Podłoga musi być przede wszystkim trwała, dobrej jakości, dobrze położona, kolor to już kwestia indywidualna mocno.

ja ostatnio jestem chora na punkcie paneli w kolorze jakby kości słoniowej czy coś w tym stylu więc na to stawiam icon_smile.gif

Jeśli podobają ci się panele podłogowe w jasnym kolorze to kup jasny, a jak ciemne to ciemne. Na prawdę każda podłoga pasuje do tych mebli.

Cytat

Moim zdaniem pasowała by grafitowa lub jasno szara podłoga.

Zdecyowanie jasne, może faktycznie jakieś delikatne szarości..?icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...