Skocz do zawartości

Problem ze scainami


Recommended Posts

Gość mhtyl
Cytat

Witam, wczoraj przemalowalem pokoj na fioloetowy. Dzis w kilku miejscach wyskoczyly przeswity. moze zamalowac tylko te przeswity? nie zrobia sie plamy w odcieniu? czy lepiej cala sciane?


Całą ścianę musisz przemalować.

Jaką farbą malowałeś i czym? pędzlem czy wałkiem?
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Dekoral jagodowy mus. walkiem bylo malowane, ale wczesniej byl jakis kolor zolty i takei wlasnie sa przeswity


icon_biggrin.gif Dokładnie ja tez tym samym kolorem i tej samej firmy farba malowałem i po wyschnięciu wyszły mi prześwity.
Podkład miałem malowany na biało i mimo to prześwity wyszły, gdy była farba mokra było wszystko ok ale gdy wyschła wyszły takie jakby omijaki.
Musisz pomalować raz jeszcze i będzie dobrze. Ciemne kolory mają właśnie to do siebie, że trzeba malować dwa a nawet i trzy razy aby dobrze pokryły.
Malowałeś oczywiście wałkiem.

Cytat

nie no tluste raczej nie. podejzewam , ze po prostu slabe pokrycie. musze kupic druga farbe bo braknie na cala sciane. dlatego zadalem wczesniej pyatnie czy cos by z tego bylo gdybym tylko te plamy zamalowal, w ten sposob nie musialbym kupowac nowej


Na pocieszenie dodam, że ja tez musiałem dokupić bo mi brakło na drugi raz icon_biggrin.gif
Nie zamalujesz tych plam/prześwitów bo jak to zrobisz to wyjdą dopiero będziesz miał "mozaikę" icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

icon_biggrin.gif Dokładnie ja tez tym samym kolorem i tej samej firmy farba malowałem i po wyschnięciu wyszły mi prześwity.
Podkład miałem malowany na biało i mimo to prześwity wyszły, gdy była farba mokra było wszystko ok ale gdy wyschła wyszły takie jakby omijaki.
Musisz pomalować raz jeszcze i będzie dobrze. Ciemne kolory mają właśnie to do siebie, że trzeba malować dwa a nawet i trzy razy aby dobrze pokryły.
Malowałeś oczywiście wałkiem.


Na pocieszenie dodam, że ja tez musiałem dokupić bo mi brakło na drugi raz icon_biggrin.gif
Nie zamalujesz tych plam/prześwitów bo jak to zrobisz to wyjdą dopiero będziesz miał "mozaikę" icon_biggrin.gif




Oczywiscie, ze walkiem. Dzieki za rady
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...