Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: "Eltor-Bis" S.C. Firma Handlowa


Recommended Posts

Gość zadowolony
chyba najlepszy sklep z materiałami budowlanymi i remontowymi w okolicy. Wcześniej robiłem zakupy na kościuszki koło biedronki, ale że tam lecieli w pręta. to musiałem biegać dalej za potrzebnymi materiałami.

Cenowo jest ok, obsługa bardzo miła i pomocna, no i najważniejsze- zawsze wszystko jest konkretnie załatwiane i nie ma zwodzenia czy opóźnień.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

chyba najlepszy sklep z materiałami budowlanymi i remontowymi w okolicy. Wcześniej robiłem zakupy na kościuszki koło biedronki, ale że tam lecieli w pręta. to musiałem biegać dalej za potrzebnymi materiałami.

Cenowo jest ok, obsługa bardzo miła i pomocna, no i najważniejsze- zawsze wszystko jest konkretnie załatwiane i nie ma zwodzenia czy opóźnień.


Zadowolony/niezadowolony powiem Ci tak, akurat i w tej hurtowni robiłem zakupy i nie wciskaj czy raczej nie porównuj tych dwóch sklepów bo ten z ul.Zielonej nie ma takiego asortymentu jak Pilbud. Natomiast co do realizacji to jeżeli mają towar na półce to realizacja jak najbardziej expresowa, z zamówieniem to już nie tak różowo, i dotyczy to nie tylko Eltora ale i innych hurtowni na terenie Milicza. Powód? Zależne są od pośredników u których zamawiają towar, ale wyrozumiały klient to zrozumie, choć nieraz takie czekanie nie powiem doprowadza do szewskiej pasji.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 3 lata temu...
Czekam na jednom rurę już kilka dni,oj tak przywieziemy,słowni jak ch dobrze że zapłata miała być przy odbiorze jadę gdzie indziej.Jak w końcu przyjadą,to przegonię.eltor bis to najbardziej nierzetelna firma,ot
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...