Skocz do zawartości

MAły, ale funkcjonalny


Recommended Posts

Cytat

Jeśli chodzi o kolory postawiłabym na biel, beż, szary(ale jasny) takie pomieszczenia wydają się optycznie większe i są przyjemniejsze dla oczu, a żeby pomieszczenie nie wydało się nudne wystarczy fajnie dobrać dekorację.


Zgadzam się z tym, że jasne kolory optycznie powiększają powierzchnię, ale unikałabym malowania ścian na śnieżną biel. Wg mnie dużo lepiej sprawdza się np kość słoniowa lub wanilia. Choć jeśli do białego dodamy jakieś fajne akcenty to może też być super icon_smile.gif
Link do komentarza
Jeśli ma być biurko to obowiązkowo koło okna icon_smile.gif Może na ścianie z oknem w lewym dolnym rogu? Ewentualnie można przestawić łóżko na lewą stronę pod okno i na przeciwko w roku biurko, może będzie wtedy większa przestrzeń w pokoju? Pewnie przyda Ci się jeszcze szafa, wtedy postawiłabym ją tam gdzie teraz jest łóżko.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W końcu się nie doczytałem jak wysokie masz to pomieszczenie, bo zwykle dla zyskania dodatkowej przestrzeni stosuje się antresole. Załóżmy, że nie masz takiej możliwości, więc dobre byłoby w takim małym pomieszczeniu wstawić łóżko z możliwością złożenia. Do do biurka to jeśli ma na Nim być komputer to nie ustawiaj go na przeciw światła z okna. Przy pracy dobrze jest mieć widok na zewnątrz, mi bynajmniej dodaje to energii do pracy
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

W końcu się nie doczytałem jak wysokie masz to pomieszczenie, bo zwykle dla zyskania dodatkowej przestrzeni stosuje się antresole. Załóżmy, że nie masz takiej możliwości, więc dobre byłoby w takim małym pomieszczeniu wstawić łóżko z możliwością złożenia. Do do biurka to jeśli ma na Nim być komputer to nie ustawiaj go na przeciw światła z okna. Przy pracy dobrze jest mieć widok na zewnątrz, mi bynajmniej dodaje to energii do pracy


Mam antresolę w mieszkaniu i jak dla mnie to świetne rozwiązanie. Niestety w tym celu potrzebne jest dość wysokie mieszkanie, żeby można było na takiej antresoli swobodnie się poruszać icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...