Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: PHP AMBIT-SIATKOGRÓD


Recommended Posts

Gość Aleksander L.
Radzę omijać firmę Siatkogród szerokim łukiem. Zamówiłem u nich m.in. dwie furtki i bramę. Bramę dwuskrzydłową (przywieźli pod moją nieobecność) tak fantastycznie zrobili, że cała wygięta jest w łuk. Na moje pytanie odpowiedzieli, że od nich wyszła prosta (haha). Oczywiście zwalali na monterów, bo transport też był ich. Furtkę z elektrozatrzaskiem zrobili z klamkami (!). Na moją interwencję reklamację łaskawie uwzględnili i przyjechał monter wymienić klamki na gałki. Gdy mu pokazałem bramę, to od razu powiedział, że to ewidentny błąd produkcyjny, a konkretnie fajansiarza spawacza. Obiecał, że przekaże moje uwagi i się odezwą. Od lata ub. roku oczywiście się nie odezwali, a monter tak był spanikowany, że zapomniał pudelka ze swoimi badziewiastymi narzędziami i nawet nie miał odwagi po nie wrócić. Teraz okazuje się, że z mocowania rygla wykręcają się wkręty i blokują zatrzask. Listonosz już mi załatwił tym łbem od wkręta powłokę lakierniczą do gołej blachy. Z czterech wkrętów dwa się poluzowały i same wyłażą, trzeci wyleciał i już go nie ma. Dałem się nabrać i na tym koniec współpracy z tymi badziewiakami. Omijać z daleka!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Piechcia
z całą odpowiedzialnością NIE POLECAM tej firmy. nierzetelni w terminach. Na wstępie mijają się z faktycznym terminem realizacji zlecenia po czym wmawiają klientowi, że o tym wiedział!!! Sprawa jest nie do cofnięcia gdyż zaliczka na dzień dobry pobrana i to nie mała! wszystko po to żeby ściągać naiwniaków i kosić prowizje. Beznadziejna obsługa, brak uczciwości i poszanowania klienta. Niestety nie ma żadnego kontaktu z właścicielem firmy, skutecznie jego pracownicy uniemożliwiają z nim kontakt, może chętnie by usłyszał, jak się traktuje w jego firmie traktuje klienta - jak idiotę, który nie wie na co się umawia i na jaki termin oraz jako potencjalnego oszusta!!!

Szanowny kliencie, jeśli chcesz mieć w terminie ogrodzenie to omijaj szerokim łukiem firmę w Czerwonaku, a jeśli już zaryzykujesz to podpisuj umowę ze wskazanymi terminami i karami umownymi za ich niedotrzymanie.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...