Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Niestety płyta wiórowa  (z której produkuje się większość mebli) po zamoczeniu ulega trwałemu odkształceniu i nie da się przywrócić równej płaszczyzny. Niemniej można spróbować przykleić okleinę wpuszczając w szczelinę  np. strzykawką klej typu Wikol i docisnąc ściskami stolarskimi poprzez np. deseczkę. Połączenie trzeba pozostawić przynajmniej na dobę do stwardnienia.
    • Witam, przypadkiem zalałem biurko sokiem i okleina napęczniała i odeszła (zdjęcie w załączniku) . Ktoś może mi pomóc i doradzić jak to naprawić?
    • Witam,  W celu graniczenia hałasu można wybrać pompę ciepła, która cechuje się bardzo cichą pracą. W przypadku pompy ciepła Logatherm WLW196i AR marki Buderus poziom ciśnienia akustycznego jest niższy niż 40 dB(A) (przy pomiarze z odległości 1 m). Zapewni to komfort użytkowania zarówno w dzień jak i w nocy.  Przy okazji zachęcam do zapoznania się z pompą ciepła Logatherm WLW196i AR, która cechuje się wysokim standardem wykonania oraz wysoką efektywnością pracy. Współczynnik COP > 4,0, przy temperaturze zewnętrznej, co gwarantuje niskie koszty eksploatacyjne przez cały sezon grzewczy. Jednostka wewnętrzna pokryta jest specjalnym szkłem tytanowym, dostępnym w dwóch kolorach. Dzięki modulacji mocy grzewczej nie wymagane jest stosowanie bufora. Bardziej szczegółowe informacje o pompie ciepłą dostępne są na stronie internetowej: http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/pompy-ciepla/powietrzne/logatherm-wlw196i-ar.html W razie pytań chętnie pomogę.  Pozdrawiam,  ________________________________  Konsultant Buderus 
    • Witam,  Jeżeli zastanawiają się Pan nad wyborem sprawdzonej pompy ciepła do swojego budynku, to zachęcam do zapoznania się z ofertą pomp ciepła marki Junkers - Bosch z rodziny Bosch Compress. Nasze pompy ciepła, cechują się solidnym wykonaniem oraz posiadają wysokiej klasy sprężarkę i wymiennik ciepła. Gwarantuje to długą żywotność i wysoką sprawność wytwarzania energii cieplnej. Marka Junkers-Bosch oferuje gwarancje na swoje pompy ciepła do 5 lat.  W sprawie doboru odpowiedniej pompy ciepłą zachęcam Pana do kontaktu z jednym z naszych Autoryzowanych Instalatorów. Kontakt do nich można znaleźć w wygodnej wyszukiwarce, dostępnej na stronie www.junkers.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod infolinią o numerze: 801 900 810. Więcej informacji o naszych pompach ciepła z rodziny Bosch Compress, znajduje się na stronie: http://www.junkers.pl/produkty Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.  Pozdrawiam,  ________________________________  Konsultant Junkers - Bosch  
    • U mnie to było podobnie. Na szczęście żona mogła zostać rolnikiem. Bez tego by się nie udało wybudować domu.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...