Skocz do zawartości

Zakupy do domu - gdzie robicie?


tamcia

Recommended Posts

Witajcie. Łapię się już na tym, że nie chce mi się tych wszystkich wielkich proszków targać, co kilkanaście dni ten sam scenariusz, niestety nie mam kogo prosić o pomoc. Wymyśliłam sobie, że będę teraz zamawiać to wszystko sklepach wysyłkowych - tylko mam jeden dylemat - czy kurier z cięższymi pakunkami wejdzie na ósme piętro? I w ogóle w jakiej formie są zazwyczaj takie wysyłki? (Proszę o opinie osoby, które zamawiają na takich stronach, a nie osoby, którym coś tam się wydaje) Potrzebuje rzetelnej opinii. Pewnie sobie pomyślicie, że chce wykorzystywać biednego kuriera, ale mam poważny problem z kręgosłupem i wdrapanie się na po schodach to dla mnie wyzwanie, a windy w moim bloku nie uświadczyć.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
icon_eek.gif Jezu 8 piętro bez windy , jak to możliwe dla mnie 4 jest już nie do przyjęcia. Nie możesz pomyśleć nad zmianą mieszkania obecne sprzedaj jakiemuś pakerowi masochiście
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Witajcie. Łapię się już na tym, że nie chce mi się tych wszystkich wielkich proszków targać, co kilkanaście dni ten sam scenariusz, niestety nie mam kogo prosić o pomoc. Wymyśliłam sobie, że będę teraz zamawiać to wszystko sklepach wysyłkowych - tylko mam jeden dylemat - czy kurier z cięższymi pakunkami wejdzie na ósme piętro? I w ogóle w jakiej formie są zazwyczaj takie wysyłki? (Proszę o opinie osoby, które zamawiają na takich stronach, a nie osoby, którym coś tam się wydaje) Potrzebuje rzetelnej opinii. Pewnie sobie pomyślicie, że chce wykorzystywać biednego kuriera, ale mam poważny problem z kręgosłupem i wdrapanie się na po schodach to dla mnie wyzwanie, a windy w moim bloku nie uświadczyć.



tamcia, a w jakim mieście mieszkasz? ja we Wrocławiu i zamawiam zakupy raz na 1-2 tygodnie w tesco z dowozem. panowie wnoszą mi zakupy do kuchni. sam dowóz kosztuje mnie maksymalnie 7 zł, ale tak mi się to opłaca, bo nie mam samochodu i każde zakupy to dla mnie maszerowanie przez pół miasta z torbami...wiem, że jeszcze chyba carefur albo l'eclerc mają taką ofertę, ale nie jestem pewna który, bo nie korzystam z ich usług. Z droższych sklepów na pewno Alma dowozi oraz Piotr i Paweł.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Te sklepy internetowe to całkiem dobre rozwiązanie, zaletą jest to że kupując owoce i warzywa zawsze przyjeżdżały dobrej jakości, nie wyschnięte czy wybrakowane, a jak poszedłeś do sklepu to ciężko takie było znaleźć. Z ciekawości pytałem w tesco i obsługa powiedziała, że tam sortują warzywa i owoce i lepszej jakości trafiają do tych moblilnych klientów. Kolejna sprawa oszczędzamy dużo czasu.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...