Skocz do zawartości

Podświetlana bateria umywalkowa


Recommended Posts

Akurat jestem w fazie remontu łazienki i sypialni i szukam ciekawych akcesoriów. Znalazłam całkiem przypadkiem taką stronę coś jak ebay, allegro z fajnymi bateriami i wgl innymi rzeczami od mieszadełka do miodu przez ciuchy po baseny.

I teraz mam pytanie czy ktoś zna producenta tego wyrobu? Sprinkle® by Lightinthebox - bateria umywalkowa typu wodospad ze zmiennym kolorowym podświetleniem LED - link do sklepul ? Bo nie jest to tania bateria wychodzi około 600 złotych, ale jest piękna! Tylko żeby była jeszcze dobrej jakości ;/
Link do komentarza
Cytat

Znalazłam całkiem przypadkiem taką stronę...


Już pomijając że to chińszczyzna (oni cały świat zalewają swoimi wyrobami i nie wszystko od razu jest "be"), to ja osobiście nie mam zaufania do firm (Lightinthebox), które działają na terenie Polski na zasadach niezgodnych z polskim prawem.

Cytat

Produkty (...) bez wad jakościowych mogą zastać zwrócone i zrefundowane po skontaktowaniu się z Obsługą Klienta w terminie 30 dni od dnia otrzymania przesyłki. W powyższym przypadku będziesz odpowiedzialny/a za pokrycie wszelkich kosztów związanych z wysyłką produktu.



Zresztą tam (u nich) jest więcej "kfiatków" związanych z gwarancją, np. 3-y; 2-u miesięczny okres jej trwania dla niektórych grup produktów.
Są nawet grupy produktów potraktowane przez nich wyjątkowo - 30-to dniowym okresem gwarancji.

A później bujaj się Józek icon_lol.gif


PS
Sposób realizacji usługi gwarancyjnej tez jest innowacyjny - "Zrób to Sam" icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Ale żeby baterię/wylewkę zakamienic najpierw trzeba ją w ogóle dostać icon_biggrin.gif
Pod adresem jaki podają (tym w USA) mieści się firma finansowa, która zajmuje się między innymi oceną rynku detalicznego i nieruchomości, analizą rynkową, pośrednictwem przy sprzedaży - kupnie firm.

Jednym słowem ten sklep wałek icon_biggrin.gif

asiakamien, ale jak jednak zdecydujesz się u nich kupić i wszystko będzie OK, to daj znać.
Oni sprzedają też suknie ślubne, a ja mam córkę na wydaniu... chyba icon_lol.gif
Link do komentarza
Nie rozumiem obaw.
Przecież w dole strony głównej zapewniają tak:
Cytat

Każdy produkt dostępny w LightInTheBox.com podlega długim testom i wnikliwej kontroli jakości, co sprawia, że wszystkie zakupione towary są zgodne ze światowymi standardami. LightInTheBox.com oferuje produkty tylko najwyższej jakości, co pozwala naszym klientom na dokonywanie zakupów z zaufaniem i pewnością wyboru.



A w ich "Bazie wiedzy" wystarczy kliknąć na "Zwroty i refundacje FAQ", by mieć pewność, że pieniądze powierzamy uczciwym ludziom... icon_wink.gif
Link do komentarza
Ekhm, zapomniałem podkreślić, że mój poprzedni post był przepełniony ironią... icon_mrgreen.gif

Aczkolwiek na podobnych zakupach, tyle że produkowanych w Chinach ubrań, nie sparzyłem się (jak na razie). Tylko że zakup sweterka, który nawet z wysyłką kosztuje 50 zł, jest nikłym ryzykiem, bo i tak w chwili zakupu zakładasz, że towaru nie zwrócisz, a po czasie i tak wyrzucisz, mimo że jakością nie odbiegają od naszych butikowych (wszak ten sam producent!).

Co innego zakupy droższych rzeczy, co tutaj jest - również moim zdaniem - słusznie krytykowane.

PS. Tutaj jest "Słup ogłoszeniowy"? No to polecę zerknąć sobie na chiński bazar Aliexpress, choć żaden to mój interes.
Zwłaszcza kobiety się nim rajcują. icon_mrgreen.gif

PS. Śmieję się z szyku ostatniego zdania, bo wyszło na to, że "kobiety rajcują się" "moim interesem", a nie bazarem "Aliexpress", ale skoro taka dwuznaczność nie przynosi mi ujmy, to niech tak zostanie... icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Wysyłka przyspieszona
3-5 dni roboczych. USD $ 63.14 USD $ 31.57 (50% TANIEJ)

Wysyłka standardowa
6-8 dni roboczych. USD $ 134.55 USD $ 80.73 (40% TANIEJ)

Nie zwlekaj kup szybko, więcej zaoszczędzisz.

A jak zrezygnujesz, to koszty przesyłek są większe niż wartość towaru. icon_cool.gif


Mnie i tak najbardziej podoba się to:
Cytat

Jeśli w trakcie trwania okresu gwarancyjnego Obsługa Klienta otrzyma uzasadniony wniosek dotyczący problemu związanego z wadliwością produktu, zaoferujemy Ci wymianę, naprawę lub wysyłkę nowych komponentów zamiennych niezbędnych do naprawy produktu.


icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

zaoferujemy Ci (...) wysyłkę nowych komponentów zamiennych niezbędnych do naprawy produktu.


Śmieszne, ale w tym specyficznym przypadku, moim zdaniem, to miał być walor.
Bo pewnie chodzi im o to, że być może - w przypadku nieskomplikowanej naprawy - nie będziesz musiał wysyłać towaru w celu stwierdzenia wady (a więc nie poniesiesz kosztów dostawy do punktu serwisowego), a oni sami wyślą ci jakąś tam np. urwaną wajchę, którą sobie sam wymienisz.
Link do komentarza
Hej każdy ma inny gust! Jak mi się bazar podoba to ja będę miała bazar w domu!


Umiem czytać regulamin znam koszty dostawy. Pytałam tylko o firmę i jakość.

@Jani_63 powiem ci, że ciuchy tu drogo wychodzą o wiele taniej te same modele znajdziesz na aliexpress czy ebay, niestety wszystko się powtarza, więc nawet jakbym nie chciała to i tak zauważyłam kilka popularnych modeli na wszystkich 3 stronach. Edytowano przez asiakamien (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

...więc nawet jakbym nie chciała to i tak zauważyłam kilka popularnych modeli na wszystkich 3 stronach.


I ich porada z pewnością nie zmieniłaby się w stosunku do każdej z tych stron.
Dobrze Ci napisali.
Inną "bajką" jest to, że tego typu firmy-pośrednicy otwierają nowy rynek, różniący się tym od oferty wielu "markowych producentów", że proponują te same produkty w cenie "pozamarkowej".
A jeszcze inną "bajką" jest to, że do sprzedaży "pozamarkowej" trafiają produkty, które nie przeszły kontroli jakości u tych "markowych".
To temat dłuuuuugi, jak rzeka. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Nie jest bez sensu.
Emocje są bardzo ważnym czynnikiem wyboru.
Gdyby nie emocje, to wszystkie kobiety chodziłyby odziane w giezła, w kształcie worka z otworami na głowę i ręce.
Seksowna bielizna jest fajna (dla obu stron) ale czy "racjonalna"?
Kupując pod wpływem emocji, ale znając jednocześnie (ewentualne) "zagrożenia" - postępujesz słusznie.
Nawet gdyby miało to cieszyć oko tylko przez ........, miesięcy, lat, to kupuj, bo warto ulegać emocjom - faceci też to mają, ale nazywają , taki stan, gadżetomanią. icon_cool.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...