Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • @demo czasami w karcie technicznej można znaleźć wydajności na poszczególnych biegach, ale nie należy to że tak powiem do standardu   Niepotrzebnie. Mam nadzieję że skutecznie.   Co do wydajności - słabszy z okapów przez ciebie wstępnie wybranych w zupełności wystarczy. Zresztą pisałem Ci już o tym wcześniej.
     Wydajność okapu dobierasz do kubatury kuchni i aby zapewnić skuteczne usuwanie zapachów powinna wynosić 6-12 krotności kubatury. Bardzo dobrze jest jeśli parametr 6-cio krotnej wymiany objętości powietrza jest już realizowany na pierwszym biegu.
   Dopytaj tylko sprzedawcę (jeśli to będzie ten model) o poziom głośności, bo 58dB to bardzo dużo (mam nadzieję że tyczy to 3-go biegu). Ten "sam okap"na tej stronce https://www.amazon.fr/Brandt-AD1049W-Hotte-Cheminée-Intégrable/dp/B004BLP6W6  ma generować 43dB, ale to może dotyczyć z kolei 1-go biegu. Nie wiem. Celuj raczej w okapy które nie generują hałasu powyżej 48dB.   Trwałość filtra węglowego możesz dodatkowo zabezpieczyć stosując dodatkowy filtr przeciwtłuszczowy w postaci włókniny układanej na filtrze aluminiowym, ale to zdaje się będzie zbędne w Twoim przypadku - okap umieszczony dojść wysoko, brak strumienia ciepłego powietrza z palników gazowych.
      
  • Kratki w szczytach niezbędne. Folia paroszczelna wcale nie jest szczelna, zapewnia jedynie zmniejszenie ilości przenikającej pary wodnej (opór dyfuzyjny  Sd ok. 100 m). Istotniejsze jest  umożliwienie  jej odparowania  na zewnątrz i temu właśnie służy wentylacja od strony strychu.
  • Witam.

   Mam dla Państwa ciekawą ofertę - Zarabianie przez polecanie

   Jesteśmy firmą , która zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem stolarki
   Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment okien - od najtańszych (Monolit) poprzez średniej klasy (Adams) do klasy premium (Vetrex)
   Jesteśmy również producentem rolet i plis

   Szukamy firm budowlanych, biur obsługi inwestycji, do nawiązania współpracy na dłuższy okres przy obopólnej korzyści.
   Posiadamy również dużo kontaktów do ludzi którzy szukają różnych usług budowlanych 

   Oferujemy ciekawy system prowizji w przypadku załatwienia nam klienta - o szczegóły proszę dzwonić lub pisać.
   Jeśli zostawisz swój e-mail to prześlę naszą ofertę
   Każdy może zarobić - Wystarczy , że znasz kogoś kto się buduje i potrzebuje stolarki lub usługi profesjonalnego montażu.

   Prowizję wypłacam dzień po podpisaniu umowy lub nawet w ten sam dzień po wcześniejszym ustaleniu.
   Wiadomo im wyższa kwota zakupu to i prowizja idzie w górę.

   Jeśli nie odbieram to proszę ewentualnie napisać sms 533-979-875 lub e-mail m.klinkosz@vello.pl
   (mam dużo spotkań i nie zawsze mogę odbierać tel) a ja oddzwonię

   Można zarobić dodatkowe pieniądze praktycznie bez wysiłku

   Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
   Mariusz 
  • A czy mógł by się ktoś wypowiedzieć jak takie schody się sprawdzają? Takie nowości mnie bardzo ciekawią jak z użytkowaniem  i jakością?  
  • No to wygląda trochę jak w kiepskim gabinecie dentystycznym, mi się nie podoba ale są gusta i guściki. Co kto lubi Jeśli chodzi o wykonanie to nie ma się do czego przyczepić.  
 • Popularne tematy

×