Skocz do zawartości

Kamera internetowa zewnętrzna


Romekwit

Recommended Posts

Cytat

Witam serdecznie, wszystko zależy od tego jaka to rozsądna cena? Spotkałem się z kamerkami za 200 300 pln z całodobowym podglądem w internecie, ale jakość była raczej średnia.



Dzięki za słuszną uwagę, rzeczywiście powinienem podać jaki budżet, bo rozbieżność cen wśród tych produktów jest ogromna, na kamerę i rejestrator chcę wydać max. 1000zł.
Link do komentarza
Cytat

Proszę o poradę kogoś obeznanego w temacie. Chcę założyć monitoring zewnętrzny na 4 kamery.

Potrzebuję kamery i do tego wideo rejestrator w rozsądnej cenie. Chcę to wszystko tak

zamontować, abym miał podgląd na posesję przez internet?


... no to Masz już pewnego obserwatora tematu - też się przymierzam icon_biggrin.gif

Powodzenia i Pozdrawiam
Link do komentarza
O tak jasne - na elektrodzie to się dowiesz jak zapłacisz i to jeszcze pokłony bij, łącznie z czapką z głów..
Do 1000 zł nie znajdziesz sensownego sprzętu, chyba że ci kryminalista walnie sweet focię z twoją kamerką - bo powyżej odległości 5m nic nie uzyskasz sensownego poza "ilością osobników". Jak już bardzo chcesz zabezpieczyć posesję to polecam kontakt z firmą ochroniarską - zamontują ci sensownie sprzęt szyty pod miarę i sprzedadzą ci go taniej niż ktokolwiek inny a obecne ceny za monitoring z ochroną masz około 40 zł/miesiąc. Samemu to nawet jak będziesz miał nosa i wyczaisz włam to co zrobisz ??? Z bejsbolem pojedziesz i będziesz na miejscu w 6 minut? Ale to twoja decyzja - tak poza tym to o jakim internecie myślisz ?
Link do komentarza
Cytat

Jak już bardzo chcesz zabezpieczyć posesję to polecam kontakt z firmą ochroniarską - zamontują ci sensownie sprzęt szyty pod miarę i sprzedadzą ci go taniej niż ktokolwiek inny a obecne ceny za monitoring z ochroną masz około 40 zł/miesiąc.


Jasne. Sprzedadzą ci sprzęt z taką ilością opcji, że wystarczyłoby ci z tego 25%. Ale zabulisz, bo doradca powie, że to najlepsze, najbardziej niezawodne.
Wszystko będzie dobrze do czasu, gdy ZE nie wyłączy prądu na dwie godziny, bo burza albo co. Nagle okaże się, że akumulator od agencji ochrony jest stary i nie trzyma napięcia. A zapłacisz jak za nowy.

Cytat

O tak jasne - na elektrodzie to się dowiesz jak zapłacisz i to jeszcze pokłony bij, łącznie z czapką z głów.


Draagon, chyba coś pomerdałeś. elektroda jest gratis i gites, szczególnie w odniesieniu do elektroniki.

Choć nie tylko.
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Jasne. Sprzedadzą ci sprzęt z taką ilością opcji, że wystarczyłoby ci z tego 25%. Ale zabulisz, bo doradca powie, że to najlepsze, najbardziej niezawodne.


Nawet nie koniecznie - po prostu sprzedadzą to czym dysponują, za dwukrotnie wyższą cenę.
Jak zakładałem u siebie to zebrałem kilka ofert i te z agencji ochroniarskich były najdroższe i najuboższe.
Link do komentarza
A no to ja miałem tylko z jednej - podam nazwę "Solid security" i nie jest to kryptoreklama - a sprzęt sam chciałem kupić w eltrox.pl - wyszło mi 15% taniej od ochrony - sprzęt ten sam. Już się nie wypowiem odnośnie "rad doradcy" ten ze sklepu to równie dobrze mógł sprzedawać czajniki elektryczne tak był zorientowany w temacie montażu... inne wrażenie miałem zupełnie od tego z agencji ochrony.
Co do elektrody - pytałem siew trzech różnych tematach. Wniosek po kilku dniach pytania i kluczenia z odpowiedziami nasuwał się sam.. "podpowiem" jak wiesz... co. W jednym poście padło nawet że moja wiedza jest cenna...
A tematy dotyczyły daewoo lanosa ( rozwiązane przez forum lanosa ) i właśnie alarmu ( rozwiązanie samemu )
Więc mimo, że cenię retrofooda to na elektrodę więcej nie zajrzę. Nawet swoistego motyla nogać mać napisać nie można ;)

Ej- co to za cenzura !?!
To ja sie na elektrodę żalę a tu mi zamiast przekleństwa wstawia motyla noga ?!? icon_mrgreen.gif
Co za poprawność polityczna - Polska na kozy zaczyna schodzić icon_smile.gif Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

na elektrodę więcej nie zajrzę. Nawet swoistego motyla nogać mać napisać nie można ;)

Ej- co to za cenzura !?!
To ja sie na elektrodę żalę a tu mi zamiast przekleństwa wstawia motyla noga ?!? icon_mrgreen.gif
Co za poprawność polityczna - Polska na kozy zaczyna schodzić icon_smile.gif



icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Zdziwisz się! Na elektrodzie można, ale nie w działach technicznych! W technicznych nie można też pisać o polityce i religii, takie są zasady i ja uwazam je za dobre! Natomiast w Hyde Parku nie jest to zabronione i nikt niczego tam nie zmienia, skrypt forum też! icon_biggrin.gif


A że ktoś kiedyś nie chciał pomóc... Przecież nie ma takiego obowiązku! A forum samo nie stworzy odpowiedzi, to ktoś konkretny musi jej udzielić, a że nie znalazł się nikt taki...
Przypominasz mi teraz taką panienkę z gif-a, ktora szła pisząc sms-a i potknęła się o korzeń rosnącego obok drzewa. No i wróciła, w rewanżu kopiąc z całej siły w pień i przy okazji miażdżąc sobie palce u nogi.
Ty robisz podobnie.
Link do komentarza
Cytat

Przypominasz mi teraz taką panienkę z gif-a, ktora szła pisząc sms-a i potknęła się o korzeń rosnącego obok drzewa. No i wróciła, w rewanżu kopiąc z całej siły w pień i przy okazji miażdżąc sobie palce u nogi.



Ja wróciłbym z siekierą, albo pilarką icon_mrgreen.gif

Wspomniane forum jest dość specyficzne.
Mnie pasiło kiedy za płatnego SMS-a otrzymywałem konkretną i wyselekcjonowaną informację (np. konkretny schemat) - bez bufonady (niektórych) tamtejszych fachowców.
Link do komentarza
Cytat

Nie podejmuję się wam doradzać w temacie, ale polecam ten adres. http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum77.html

Tam też można zadawać pytania i oczekiwać porady.



Dzięki, z elektrody też zdarza mi się korzystać, ale lubię porównać różne propozycje.

Cytat

Jasne. Sprzedadzą ci sprzęt z taką ilością opcji, że wystarczyłoby ci z tego 25%. Ale zabulisz, bo doradca powie, że to najlepsze, najbardziej niezawodne.
Wszystko będzie dobrze do czasu, gdy ZE nie wyłączy prądu na dwie godziny, bo burza albo co. Nagle okaże się, że akumulator od agencji ochrony jest stary i nie trzyma napięcia. A zapłacisz jak za nowy.


Draagon, chyba coś pomerdałeś. elektroda jest gratis i gites, szczególnie w odniesieniu do elektroniki.

Choć nie tylko.




Dokładnie, jakoś też specyficznie podchodzę do zakupu sprzętu od doradców firm ochroniarskich, jakoś wolę sam kupić, konkretnie, to co mi odpowiada.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...