Skocz do zawartości

Remont domu - wyburzanie ścian działowych


Recommended Posts

Często modernizacja czy zmiana układu funkcjonalnego pomieszczeń wymaga usunięcia fragmentu lub całej ściany. Jest to możliwe, ale tylko w przypadku ściany działowej, która pełni jedynie funkcje przegrody dzielącej wnętrza i nie przenosi żadnych obciążeń od konstrukcji budynku. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy bezpiecznie będziemy mogli ją rozebrać, poradźmy się fachowca (konstruktora, architekta), który na miejscu oceni, czy i w jaki sposób można ścianę wyburzyć.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/19619-remont-domu-wyburzanie-scian-dzialowych

Link do komentarza
ostatnio również postawiłem na wyborzenie scianek działowych w moim mieszkaniu, przez co wnetrze stało sie bardziej przestrzenne postawilem tez na okna wysokiej jakosci i dobry montaz - wynajałem fachowa ekipę bo bez tego ani rusz
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość doktor
Jestem lekarzem i moje zarobki nie pozwalają na wydawanie pieniędzy na specjalistów od prostych prac remontowych. Sam wykonuję większość prac i przynosi mi to dużo satysfakcji. Większość tzw. "specjalistów" to tacy sami amatorzy jak my z tą różnicą, że robią dla kogoś a nie dla siebie, więc wiele rzeczy partaczą. Polecam samodzielne prace; to daje naprawdę wiele przyjemności a i w kieszeni zostaje sporo gotówki.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...