Skocz do zawartości

VIKERSONN czy ktos ma?


Recommended Posts

Ciekaw jestem czy są tu jacyś użytkownicy pomp tej firmy?? Ja posiadam o mocy 6 kW użytkuje od 2,5 roku, jestem zadowolony. Domek 115 mkw, podłogówka wszędzie, kolektory pionowe 120m, pompa działa w sumie bezawaryjnie w pierwszym roku co jakiś czas włączał się alarm "wysokie ciśnienie" mimo tego pompa działała- po interwencji serwisu i zmianie nastawień problem zniknął.
ciekaw jestem opinii innych użytkowników pomp vikersonna
Link do komentarza
Cytat

Ciekaw jestem czy są tu jacyś użytkownicy pomp tej firmy?? Ja posiadam o mocy 6 kW użytkuje od 2,5 roku, jestem zadowolony. Domek 115 mkw, podłogówka wszędzie, kolektory pionowe 120m, pompa działa w sumie bezawaryjnie w pierwszym roku co jakiś czas włączał się alarm "wysokie ciśnienie" mimo tego pompa działała- po interwencji serwisu i zmianie nastawień problem zniknął.
ciekaw jestem opinii innych użytkowników pomp vikersonna



ustawienia jakie mam na pompie:


Cytat

ustawienia jakie mam na pompie:


Jak widać przy tem. zew 0,8 st C- temperatura dolnego źródła wynosi 8,6 st C- na wlocie, podłogówka ustawia się wg czujki pogodowej i przy tem zewnętrznej oscylującej w okolicach 0, woda w obiegu podgrzewana jest do 30 st, CWU mamy stale ustawione na ok 43,5 st. Ciekaw jestem jak jest u was.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...