Skocz do zawartości

Lista obecności


Recommended Posts

Cytat

Po południu, bo M. ma jeszcze obowiązki zawodowe. A ja psa muszę oddelegować.

A ty, Piterku, o której wyruszasz? Pewnie wcześniej?


Jak zgarnę Pirata to startujemy myślę żeby nie zwlekać
Link do komentarza
Cytat

No chyba, że "ktoś" Ci zepsuł (czasowo) i wiaderka z wodą już nie podniesiesz. icon_cool.gif


Odpowiem Ci anegdotą.

W szpitalu pielęgniarka ma ogolić pacjenta przed operacją. Konkretnie chodzi o pachwiny. Rozbiera go i widzi ogromny interes. Nie może powstrzymać się od uwagi:
- Panie Leszku, ależ to prawdziwy młot!
A on dumnie:
- Jeszcze 10 lat temu wieszałem na nim wiadro z wodą i przenosiłem 100 metrów od studni do domu bez pomocy rąk!
- A teraz się to już nie udaje?
- Ano nie, kolana po drodze wysiadają...

icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Też anegdotka, odnośnie:

Cytat

Byłem w piątek na siłowni, znaczy się w knajpie, żeby co nieco poćwiczyć. Zestaw przyrządów urozmaicony.
Wniosek: brak treningów powoduje, że szybko wiotczejemy. icon_redface.gif




Siedzi pijany facet w knajpie i myśli sobie:
- Mam już dość, idę do domu.Próbuje wstać, ale upada.
Myśli:- Ok, doczołgam się do drzwi i spróbuję wstać na ulicy.
Wychodzi na ulicę, próbuje wspiąć się na parkometr, ale znów gleba!.
Myśli: - Doczołgam się do tamtego murku i spróbuję. Wspina się na murek, ale znowu pierdut i leży.
W ten sposób, ciągle bezskutecznie próbując wstać, doczołguje się do domu. Starając się nie budzić żony, wślizguje się do łóżka i zasypia.
Rano żona budzi go wymówkami:
- Piłeś?!
- Ależ co ty, skarbie! Ja, piłem?
- Właśnie dzwonili z knajpy, żeby ktoś odebrał twój wózek. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

- Właśnie dzwonili z knajpy, żeby ktoś odebrał twój wózek. icon_mrgreen.gif


Kiedyś, po imprezie w pobliskiej knajpie, zadzwoniłem rano do znajomej, która prowadzi tę knajpę:
- Ty, rozejrzyj się, czy nie ma gdzieś tam mojego wózka.
- OK – padło w odpowiedzi.
I odłożyłem słuchawkę. Oddzwoniła po jakichś 2 min., kiedy zrozumiała, że ją wkręciłem. icon_mrgreen.gif

Retro, to prawda - nie jest łatwo z tym żyć, a dzisiaj ciężko znaleźć osobę z podobnym problemem... Ale wreszcie widzę bratnią duszę. icon_wink.gif

PS Ale nas ten Elutek wkręcił w temat! icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Odpowiem Ci anegdotą.

W szpitalu pielęgniarka ma ogolić pacjenta przed operacją. Konkretnie chodzi o pachwiny. Rozbiera go i widzi ogromny interes. Nie może powstrzymać się od uwagi:
- Panie Leszku, ależ to prawdziwy młot!
A on dumnie:
- Jeszcze 10 lat temu wieszałem na nim wiadro z wodą i przenosiłem 100 metrów od studni do domu bez pomocy rąk!
- A teraz się to już nie udaje?
- Ano nie, kolana po drodze wysiadają...

icon_mrgreen.gif


Ta przypadłość spotyka niestety wielu. icon_lol.gif

A jak jeszcze delikwent jest po flaszce to i stawy rzekome przeszkadzają. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

No właśnie , nie robili niestety icon_evil.gif ... a powinni - liposukcję icon_confused.gif icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
O tuszę mi chodzi , Piotr .... o tuszę icon_razz.gif icon_lol.gif


E tam myślałem że o frontpage icon_confused.gif , tuszą się nie przejmuj grubsza ode mnie nie jesteś na 110% icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

E tam myślałem że o frontpage icon_confused.gif , tuszą się nie przejmuj grubsza ode mnie nie jesteś na 110% icon_smile.gif



No nie wiem, nie wiem ... :th_0girl_impossible:


Cytat

icon_eek.gif a w zasadzie na co masz nadzieję ? Bo to dość obiecujące oczekiwanie.



Obiecujące by było gdyby chodziło o tuszę wieprzową najchętniej pieczoną bezpośrednio na ogniu icon_razz.gif icon_wink.gif
Aleśmy świniaka nie zamawiali z tego co pamiętam icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Jeszcze nie ale smalec zrobiony



To bardzo dobra nowina dla wszystkich 😉

Cytat

No zawsze może się spindolić pierwszy raz icon_confused.gif



Nie kracz 😜 . Poza tym jestem pewna ze nawet jesli wyjdzie inaczej to i tak zostanie jak zwykle zmieciony w tempie ekspresowym 😉
Stwierdzenie techniczne wywołane zerknieciem na listę obecności: moze niech kazdy wezmie chociaż z pół bochenka bo ludu dość sporo będzie do tego smalczyku icon_wink.gif :-D
Link do komentarza
Cytat

To bardzo dobra nowina dla wszystkich 😉



Nie kracz 😜 . Poza tym jestem pewna ze nawet jesli wyjdzie inaczej to i tak zostanie jak zwykle zmieciony w tempie ekspresowym 😉
Stwierdzenie techniczne wywołane zerknieciem na listę obecności: moze niech kazdy wezmie chociaż z pół bochenka bo ludu dość sporo będzie do tego smalczyku icon_wink.gif :-D


To fakt z tym chlebem, trochę będę miał ale od przybytku głowa nie boli najwyżej upiecze się na ognisku w dniu następnym
Link do komentarza
Cytat

To to będę sępił na maksa (a może nawet więcej) icon_biggrin.gif

Ps. Zrobiłem symulację i wyszło mi, że chyba po raz pierwszy będziemy na miejscu dobrze przed 14

Baszka - transport masz ? (już wszystko wiem). Szkoda, szkoda @#$#@^%& szkoda.


Ja Rysiu cyrkluje że się zjedziemy razem że tak powiem.

Właśnie czy jest na Sali Baszka? Bo jakby były problemy transportowe to służę ewentualnie.
Link do komentarza
Cytat

mam nadzieję że wyszedł tym razem dobry. icon_rolleyes.gif jest wersja classic bez zbędnych dodatków tą razą


Też mam taką nadzieję, będę się cieszyć Waszym szczęściem icon_biggrin.gif .

Cytat

ludu dość sporo będzie do tego smalczyku icon_wink.gif :-D


O jednego ludka (smalczykosmakosza ) mniej icon_cry.gif . To znaczy płaczę ja, Wy się cieszcie z powodu mniejszej
kolejki do słoika icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Cytat

Też mam taką nadzieję, będę się cieszyć Waszym szczęściem icon_biggrin.gif .


O jednego ludka (smalczykosmakosza ) mniej icon_cry.gif . To znaczy płaczę ja, Wy się cieszcie z powodu mniejszej
kolejki do słoika icon_biggrin.gif .


Może się skusisz jednak? Ja też tego smalcu nie jadam bo nie bardzo moge, ale zawsze próbuje na zlocie bo robie na pamięc bez próbowania icon_eek.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...