Skocz do zawartości

Lista obecności


Recommended Posts

Gość adiqq
Cytat

Bez wyżywienia, czyli bez cateringu sobotniego? Bo śniadanie jest w cenie noclegu.
Miałam właśnie wczoraj pisać do Ciebie Adrian, ale mi umknęło - ilu osobowy pokój Wam zamowić? Trójkę czy czwórkę? Będę wdzięczna za informacje.


Trójka wystarczy
bez cateringu sobotniego
Link do komentarza
Cytat

ja mam zastrzeżenia natury technicznej, musisz chyba poprawić w 1 poście

bo jak byk pisze, że to jest Zimowy Zlot Forumowiczów 2015, a ta osoba którą dopisałaś forumowiczem nie jest - o ile dobrze pamiętam, konto zostało skasowane na własną prośbę.
a że nie raz były na zlotach osoby towarzysząc, więc w kwestii formalnej powinno być

1. daggulka+1 osoba towarzysząca(Leszek4+wózek)



Może jeszcze ja coś dopiszę od siebie. Zawsze jest zlot forumowiczów a nigdy nikt nie przyczepił się że osoba nie jest forumowiczem. Tak było od kilku lat że osoby nie z forum często były na zlotach...

Druga sprawa te wyjazdy już nie są takie jak kiedyś. Teraz jest tylko obrabianie :scratching: brzydko mówiąc na każdym spotkaniu. Chyba się ze mną zgodzisz nie?

Po trzecie to co się działo ostatnio w tym i to co cytuje wyżej było też takich bodźcem aby nie jechać. I też tak postanowiłem. Płakać z tego powodu nie będę. To tyle i więcej głosu w tym temacie nie mam zamiaru zabierać. Miłego wyjazdu.
Link do komentarza
Misiek - nie unoś się icon_rolleyes.gif
Co do obrabiania ... ludzie gadali, gadają i zawsze gadać będą , nie tylko na forum icon_biggrin.gif . Tutaj przekaz dla nieobecnych - przyjeżdżaj na każdy zlot to Tobie obrabiać nie bedą icon_lol.gif . W sumie chyba nie ma co generalizować, bo ja się zawsze doskonale bawię bez obrabiania ... oczywiście porozmawiam zawsze chętnie co u kogo obecnego czy nieobecnego ale złej woli nigdy w tym nie zauważyłam ze strony adwersarzy na zlotach. No , chyba że mnie obrabiaja jak wychodzę icon_lol.gif . Ale w sumie nie ma czym się przejmować, bo patrz początek : ludzie gadali, gadaja i gadać będą icon_biggrin.gif . Natomiast nie martwiłabym się bo kto gada w złej woli - sam sobie wystawia świadectwo i tyle icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Ja będę obrabiał dupę Erce i Kosiarce za to że mnie nie chcą zabrać, a ja jak PeKaeSem pojadę to się zgubię na pewno i po drodze wpadnę w złe towarzystwo. I dodatkowo mogę wpaść w jakiś nałóg podczas tak długiego błądzenia po nieznanych okolicach. Same zagrożenia, więc obrobienie :scratching: bedzie na pewno konieczne icon_biggrin.gif


Edit
Ps:
nie wiecie czy jest dopłata w PeKaeSie za narty, gitarę, akordeon, plecak ze stelarzem i 2 torby? czy to traktowane jest jako bagaż podręczny i spoko można to na kolanach sobie połozyć? Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ja będę obrabiał dupę Erce i Kosiarce za to że mnie nie chcą zabrać, a ja jak PeKaeSem pojadę to się zgubię na pewno i po drodze wpadnę w złe towarzystwo. I dodatkowo mogę wpaść w jakiś nałóg podczas tak długiego błądzenia po nieznanych okolicach. Same zagrożenia, więc obrobienie :scratching: bedzie na pewno konieczne icon_biggrin.gif



Prezes ... to może ja się cofnę i Ciebie zabiorę ... bo zaczynam się martwić o Ciebie co to bedzie zanim dotrzesz icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Po trzecie to co się działo ostatnio w tym i to co cytuje wyżej było też takich bodźcem aby nie jechać. I też tak postanowiłem.



nie pitol, bo w Biłgoraju tylko para młodych po weselu płakała że im na weselu goście do nas na mecz pouciekali i ta babka jedna co jej ryby wyłowiłem ze stawu......icon_smile.gif
Link do komentarza

Cytat

nie pitol, bo w Biłgoraju tylko para młodych po weselu płakała że im na weselu goście do nas na mecz pouciekali i ta babka jedna co jej ryby wyłowiłem ze stawu......icon_smile.gif



Było, było :hahaha2: ... ale jakie emocje !!!! icon_biggrin.gif

Cytat

Zapowiada się gorący zimowy zlot :icon_biggrin2: a i frekwencja fantastyczna, co dobrze wróży również na letnie spotkanie icon_wink.gif

W związku z tym nie omieszkam popatrzeć na Was na żywo :admin_patrzy:

Pozdrawiam
Marcin



Bardzo dobra decyzja .... tym bardziej, że lista nadal się wydłuża , i są tacy którzy jeszcze się wahają icon_biggrin.gif - więc może teraz wahać się przestaną icon_wink.gif


Cytat

BOBICZEK

NO COMENTS icon_confused.gif



Boszszszzzzz ... przecież wiesz że on zawsze żartuje icon_rolleyes.gif . Powiedzial coś kiedyś serio? Bo ja nie pamiętam icon_lol.gif


Cytat

masa krytyczna, nieźle pierd...nie, strach się bać
ale przynajmniej na jakiś czas będzie spokój....



Zaś nie wiem o czym i czy serio czy żartujesz .... zawsze mam z tym problem icon_lol.gif

Link do komentarza
Cytat

Nigdy!!!
Nigdy nie żartowałem z tak poważnych decyzji, które mogą zaważyć na mojej przyszłości!
icon_smile.gif



Taaaaa .... yhy .... icon_lol.gif icon_razz.gif


Przypominam .... jeśli ktoś ma sobie coś do "wyrzygania" - zapraszam na zlot , tutaj już koniec pretensji.
Czy to się komuś podoba czy nie - zacznę ciachać jak zobaczę jeszcze coś co mi spieprzy dzisiejszy jakże dobry humor !!!
Howkh
Link do komentarza
W kwestyji formalnej.
Proszę wypowiadać się za siebie, a nie z innych.
Jeśli ja obrabiam ........., to tylko i wyłącznie są to tylko, rzeczone, damskie - w męskich nie gustuję (jeszcze?) jakoś.

Ps. A ja to mam gdzieś mozje, czy ani ..... Jadę bo chcę spędzić miło czas.
I mam głęboko w rzyci czy komuś ten fakt przeszkadza, czy nie.
Założony plan wykonam z nawiązką (ba nawet książeczkę też wezmę)- nawet wbrew całemu "światkowi" ("półświadkowi"??)
Kompanija jedzie zacna - to i gwarancja dobrej zabawy zapewniona.
Link do komentarza
Cytat

Ps:
nie wiecie czy jest dopłata w PeKaeSie za narty, gitarę, akordeon, plecak ze stelarzem i 2 torby? czy to traktowane jest jako bagaż podręczny i spoko można to na kolanach sobie połozyć?


weźmiesz, wsiądziesz i zapytasz.......i wszystko będziesz wiedział icon_biggrin.gif

Cytat

Po trzecie to co się działo ostatnio w tym i to co cytuje wyżej było też takich bodźcem aby nie jechać. I też tak postanowiłem.


nie ściemniaj, bo sam nie wiesz czego chcesz....zapisujesz się wypisujesz, zapisujesz nie przyjeżdżasz nic nikomu nie mówiąc, więc nie zwalaj winy na to co się dzieje, tylko uświadom sobie że jesteś nieodpowiedzialny......

Cytat

nie pitol, bo w Biłgoraju tylko para młodych po weselu płakała że im na weselu goście do nas na mecz pouciekali i ta babka jedna co jej ryby wyłowiłem ze stawu......icon_smile.gif


otóż to......
Link do komentarza
Cytat

nie ściemniaj, bo sam nie wiesz czego chcesz....zapisujesz się wypisujesz, zapisujesz nie przyjeżdżasz nic nikomu nie mówiąc, więc nie zwalaj winy na to co się dzieje, tylko uświadom sobie że jesteś nieodpowiedzialny......



Akurat wiem czego chce. Chciałbym aby spotkania wyglądały jak kiedyś w spokojnej miłej atmosferze...

A akurat tobie i reszcie nie muszę się tłumaczyć i pisać czemu nie jadę...

a o odpowiedzialności nie będę poruszał tak śliskiego tematu
Link do komentarza
Cytat

Edit
Ps:
nie wiecie czy jest dopłata w PeKaeSie za narty, gitarę, akordeon, plecak ze stelarzem i 2 torby? czy to traktowane jest jako bagaż podręczny i spoko można to na kolanach sobie połozyć?


Podręczny, podręczny... tylko z kierowcą się musisz dogadać.
Aaa, tylko narty będziesz musiał wieź na kolanach. icon_lol.gif

Link do komentarza
Cytat

Jadę PeKaeSem!
Ahoj przygodo!!!!!!!!
icon_biggrin.gif


Popatrz na reakcję Kosiarki - ile pozytywnych emocji wywołałeś tym stwierdzeniem...,



a nie rozmawiałeś jeszcze z kierowcą PKS-u... który pewnie też się ucieszy.
Tym bardziej jak do niego dotrze kogo wiezie. icon_biggrin.gif



Cytat

Druga sprawa te wyjazdy już nie są takie jak kiedyś. Teraz jest tylko obrabianie :scratching: brzydko mówiąc na każdym spotkaniu. Chyba się ze mną zgodzisz nie?


Tak czułem. Teraz wiem skąd u mnie te skurcze w żołądku i pieczenie du..., wróć... pieczenie uszu w trakcie zlotu.
Moja prywantna, osobista godność publicznie jest tam obrab..., naruszana. icon_razz.gif icon_cry.gif icon_mrgreen.gif

Cytat

Co do obrabiania ... ludzie gadali, gadają i zawsze gadać będą , nie tylko na forum icon_biggrin.gif . Tutaj przekaz dla nieobecnych - przyjeżdżaj na każdy zlot to Tobie obrabiać nie bedą icon_lol.gif .


To jak przyjadę o czym będziecie mówić,



... a w wolnych chwilach gadać, he??? icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Popatrz na reakcję Kosiarki - ile pozytywnych emocji wywołałeś tym stwierdzeniem...,



Mała rzecz a cieszy icon_lol.gif
Boję się zapytać co się ostatnio działo że kosiarka tak się cieszy icon_biggrin.gif

Cytat

Tak czułem. Teraz wiem skąd u mnie te skurcze w żołądku i pieczenie du..., wróć... pieczenie uszu w trakcie zlotu.
Moja prywantna, osobista godność publicznie jest tam obrab..., naruszana. icon_razz.gif icon_cry.gif icon_mrgreen.gif



Ja nic nikomu nie obrabiam - na mnie nie pacz ... nawet własnego osobistego pola bo już ni mom icon_cry.gif

Cytat

To jak przyjadę o czym będziecie mówić,



... a w wolnych chwilach gadać, he??? icon_lol.gif



Przyjedź do Brennej ... zaskocz mnie, nas wszystkich i przyjedź !!! icon_mrgreen.gif
Link do komentarza


Cytat

Popatrz na reakcję Kosiarki - ile pozytywnych emocji wywołałeś tym stwierdzeniem...,



a nie rozmawiałeś jeszcze z kierowcą PKS-u... który pewnie też się ucieszy.
Tym bardziej jak do niego dotrze kogo wiezie. icon_biggrin.gif



Wsiada napalony facet do PeKaeSu i spotyka fajną posłankę i mówi do niej:
- Hej, nie chciałabyś pójść ze mną na małe bara-bara?
- Nie, nie mogę, jestem osobą publiczną - odpowiada Posłanka.
Wysiada, a w międzyczasie kierowca autobusu woła faceta i mówi do niego:
- Jeśli chcesz uwieźć tą babkę to przebierz się za Premiera.
No to facet przebrał się za Premiera - założył kaptur, korki, sportową koszulkę i zaczaił się w parku za przystankiem.
Dziewczyna idzie a przebieraniec podchodzi do niej i się pyta:
- Droga Pani Poseł.Jestem Premierem, czy pójdziesz ze mną na małe bara bara?
- No dobrze, ale tak, żebym pozostała nietykalna przez Fakt i SuperEkspress - odpowiada.
No i poszli w krzaczki, a kiedy już skończyli, facet ściąga przebranie Premiera i śmiejąc się mówi:
- Haha! Pamiętasz mnie? Jestem facetem z tego autobusu PKS!
A POsłanka zdejmuje przebranie i mówi:
- Haha! A ty mnie pamiętasz? Ja jestem kierowcą tego autobusu PKS! Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...