Skocz do zawartości

Lista obecności


Recommended Posts

Cytat

Bara ma pamięć...za rok może i mnie wspomni icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


Królik!
Ja dobrze wiem, co piszę! Ślepa jezdem, ale mózg jeszcze JESZCZE! jakoś pracuje.
Z Pawłem męczyliśmy się w piątek, a Ty byłeś z nami wew sobotę!
I wtedy tak tragicznie nie było...

Cytat

A Ty, dlaczego jeszcze nie zapisany icon_eek.gif



Pisał przeca, że on w on czas wew słonecznej Italii bydzie popierdzielał po białym...
Link do komentarza
Cytat

Proszę o dopisanie :biggrin:

SRX i małż SRX icon_smile.gif - jeden nocleg z piątku na sobotę icon_smile.gif


Ale fajnie daj spokój ale sięCieszę :yahoo: :yahoo: :yahoo: :fahne2_pl: :4_16_1: :509: :santajump:

Cytat

No, to fajnie, bo już tylko ..............


Zgłaszam korektę Wczoraj było 23. dziś jest już 22

Link do komentarza
Cytat

kto to - taki ktoś ? ? icon_eek.gif



W razie jakbyś miał nie spac po nocach , to poprawiłam - treść wersu otrzymana od uczestnika icon_biggrin.gif

Cytat

P.S. zapisywać się jeszcze kogo nie ma icon_rolleyes.gif



Właśnie !!!!
Jeszcze tylko 5 dni do zamknięcia listy obecności !!!!!
Przypominam, że zapisy są tylko do 6 lutego .
Dawać, Kochani .... dawać bo emocji brak icon_mrgreen.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

No przecież napisałam - Taki Ktoś icon_smile.gif
Nie mogę napisać .... ale będzie ... icon_biggrin.gif


CYTAT(r-32 @ 28.01.2015, 21:43 ) *
kto to - taki ktoś ? ? icon_eek.gif

No przecież napisałam - Taki Ktoś icon_smile.gif
Nie mogę napisać .... ale będzie ... icon_biggrin.gif


Grześ po co pytałeś czasem niewiedza cnotą jak widać icon_confused.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

W razie jakbyś miał nie spac po nocach , to poprawiłam - treść wersu otrzymana od uczestnika icon_biggrin.gif



ja mam zastrzeżenia natury technicznej, musisz chyba poprawić w 1 poście

bo jak byk pisze, że to jest Zimowy Zlot Forumowiczów 2015, a ta osoba którą dopisałaś forumowiczem nie jest - o ile dobrze pamiętam, konto zostało skasowane na własną prośbę.
a że nie raz były na zlotach osoby towarzysząc, więc w kwestii formalnej powinno być

1. daggulka+1 osoba towarzysząca(Leszek4+wózek)
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

ja mam zastrzeżenia natury technicznej, musisz chyba poprawić w 1 poście

bo jak byk pisze, że to jest Zimowy Zlot Forumowiczów 2015, a ta osoba którą dopisałaś forumowiczem nie jest - o ile dobrze pamiętam, konto zostało skasowane na własną prośbę.
a że nie raz były na zlotach osoby towarzysząc, więc w kwestii formalnej powinno być

1. daggulka+1 osoba towarzysząca(Leszek4+wózek)


Dokładnie icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Gdzieś coś przegapiłam icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif



Ja chyba też - moment w którym ktoś gdzieś postanowił komu na zloty wolno jeździć a komu nie.
Przepraszam, ale takie zachowanie jest dla mnie nie do przyjęcia.
Jest na forum kilka osób z którymi osobiście trudno mi jest się dogadać , czasem na forum drzemy koty i ich "nie rozgryzłam" - ale własnie dlatego tym chętniej poznałabym je na zlocie i zawsze pytam na priv czy mają ochotę wziąć udział .

Przepraszam, musze ochłonąć bo mogłabym napisać kilka slow za dużo.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Ja chyba też - moment w którym ktoś gdzieś postanowił komu na zloty wolno jeździć a komu nie.
Przepraszam, ale takie zachowanie jest dla mnie nie do przyjęcia.
Jest na forum kilka osób z którymi osobiście trudno mi jest się dogadać , czasem na forum drzemy koty i ich "nie rozgryzłam" - ale własnie dlatego tym chętniej poznałabym je na zlocie i zawsze pytam na priv czy mają ochotę wziąć udział .

Przepraszam, musze ochłonąć bo mogłabym napisać kilka slow za dużo.


Ja też przegapiłem chyba moment w którym osoba będąc obdarzonym forumowym zachowaniem dostosowuje terminy zlotów do swoich prywatnych podróży zagranicznych. I to też dla mnie jest "nie do przyjęcia".Ale ważniejsze jest dla mnie spotkanie się z ludźmi których cenię za całokształt i za którymi tęsknię dlatego to zniosę (po raz ostatni). Prywatne zapraszanie gości zostawmy na prywatne przyjęcia, ja nie zamierzam udawać że pada deszcz jak ktoś mi sika w twarz. Ten etap mam są sobą. Trzeba być uczciwym i nie udawać kogoś kim się nie jest.
Link do komentarza
Cytat

Ja też przegapiłem chyba moment w którym osoba będąc obdarzonym forumowym zachowaniem dostosowuje terminy zlotów do swoich prywatnych podróży zagranicznych. I to też dla mnie jest "nie do przyjęcia".Ale ważniejsze jest dla mnie spotkanie się z ludźmi których cenię za całokształt i za którymi tęsknię dlatego to zniosę (po raz ostatni). Prywatne zapraszanie gości zostawmy na prywatne przyjęcia, ja nie zamierzam udawać że pada deszcz jak ktoś mi sika w twarz. Ten etap mam są sobą. Trzeba być uczciwym i nie udawać kogoś kim się nie jest.



Powiem tylko tyle, Piotr. Przesadziłeś.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Jako osoba bezstronna powiem tak, pewne słowa nie powinny tu paść, ale gdy już padły to lepiej być uczciwym i szczerym niż obłudnikiem.
Trza się cieszyć życiem bo życie krótkie, a spotkania w forumowym gronie nie zastąpi niczego, więc lepiej już za dużo nie mówić coby potem tego nie żałować.
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Ja chyba też - moment w którym ktoś gdzieś postanowił komu na zloty wolno jeździć a komu nie.
Przepraszam, ale takie zachowanie jest dla mnie nie do przyjęcia.
Jest na forum kilka osób z którymi osobiście trudno mi jest się dogadać , czasem na forum drzemy koty i ich "nie rozgryzłam" - ale własnie dlatego tym chętniej poznałabym je na zlocie i zawsze pytam na priv czy mają ochotę wziąć udział .

Przepraszam, musze ochłonąć bo mogłabym napisać kilka slow za dużo.



skoro nie widzę wpisu Leszka4 z prośbą o wpisanie na listę (co zresztą nie jest dziwne, skoro konto skasowane - trudno też wysłać priva do kogoś kto nie ma konta), to oczywistym jest że zapisałaś go ty na twoją lub jego prośbę. A skoro osoba ta nie jest już forumowiczem, to miej odwagę wpisać ją jako swoją osobę towarzyszącą.

inna kwestia, że zapraszasz osobę, która sama zażądała skasowania swojego konta - w sposób jednoznaczny rezygnując z udziału w życiu forum
o - tutaj
Cytat

Dlatego, żeby nie być tutaj solą w oku, poproszę o usunięcie mojego konta i fotek, które zamieściłem na forum. Voila!


dla mnie wiele kwestii która dla ciebie są oczywiste i do przyjęcia - dla mnie będą nie do przyjęcia. I vice versa.
Link do komentarza
Cytat

skoro nie widzę wpisu Leszka4 z prośbą o wpisanie na listę (co zresztą nie jest dziwne, skoro konto skasowane - trudno też wysłać priva do kogoś kto nie ma konta), to oczywistym jest że zapisałaś go ty na twoją lub jego prośbę. A skoro osoba ta nie jest już forumowiczem, to miej odwagę wpisać ją jako swoją osobę towarzyszącą.

inna kwestia, że zapraszasz osobę, która sama zażądała skasowania swojego konta - w sposób jednoznaczny rezygnując z udziału w życiu forum
o - tutaj



Jesteście z Piotrem tak uprzedzeni, że dopatrujecie się wszędzie złej woli.
Nie, nie ja zaprosiłam Leszka. Leszek konsultował to najpierw z Redakcją , a potem poprosił mnie o wpisanie na listę wysyłając mi sms.

Cytat

dla mnie wiele kwestii która dla ciebie są oczywiste i do przyjęcia - dla mnie będą nie do przyjęcia. I vice versa.



Tak, zdecydowanie tak.
Ale - mam wrazenie, że we mnie jest jakoś więcej ostatnio pokory i przyjaznych emocji.
Jak mają przyjeżdżać na zloty nowi - skoro Wy takie jazdy urządzacie? Ja też na ich miejscu bym się bała icon_confused.gif




Dodam jeszcze , że dlaczego wyznacznikiem tego kto ma uczestniczyć a kto nie - ma być przesłanka kłótni i niezgodności zdań na forum? Ja się z nikim nie kłóciłam, także Cieszynianka nie , Bara ani Ośka, ani Redakcja .... ani wielu innych uczestników. Może są tacy którzy chcieliby poznać nowych ludzi nawet pomimo tego, że ktoś inny się z nimi nie dogaduje. Ja się nie dogaduję z Demo, a pomimo to zaprosiłam Go na zlot na priv bo jest interesującym człowiekiem którego na pewno wielu chciałoby poznać , ja także osobiście.

Proszę tylko o wychłodzenie emocji i przyjrzenie się z innej perspektywy.

Może warto popatrzeć z innej perspektywy czasem.
Tylko tyle.

Link do komentarza
Jestem tą (taką) sytuacją zniesmaczony - qr....sko zniesmaczony.

Była okazja aby sobie wyjaśnić, może napić się razem piwa, albo dać sobie po ryju i napić sie czegoś mocnego.
BYŁA .
Ja osobiście byłem ciekaw tej postaci.
Był TB na Zlocie i świat się nie zawalił - wszystko zostało po staremu - choć piwo razem wypite ......

Warto przypomnieć słowa z przed wieków, wypowiedziane przez bardzo mądrego faceta - " niech kamieniem rzuci ten bez winy"


FINITO
Link do komentarza
Cytat

Nie, nie ja zaprosiłam Leszka.



A według mnie miałaś prawo tak zrobić, jak i każdy inny chętny. Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy i Szanowne Gender!
Co sie z Wami dzieje? Czyżbyście mieli ochotę na cenzurowanie uczestników? W imię czego, bo nie bardzo rozumiem. Po co i na co? Do czego to Wam potrzebne? Nie pojmuję...
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

A według mnie miałaś prawo tak zrobić, jak i każdy inny chętny. Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy i Szanowne Gender!
Co sie z Wami dzieje? Czyżbyście mieli ochotę na cenzurowanie uczestników? W imię czego, bo nie bardzo rozumiem. Po co i na co? Do czego to Wam potrzebne? Nie pojmuję...


W sumie to masz rację nie ważne kto będzie byle nie nasrał na dywan. Czasem się zastanów nad sobą. icon_confused.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Co tu się dzieje? icon_question.gif
Ktoś komuś zalazł za skórę?


To trochę dłuższa historia i dotyczy tego co się niektórym za całokształt nazbierało niestety, a co niektórzy niestety mają pamięć jak słoń jak np ja icon_confused.gif
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

To trochę dłuższa historia i dotyczy tego co się niektórym za całokształt nazbierało niestety, a co niektórzy niestety mają pamięć jak słoń jak np ja icon_confused.gif


Jak się "psa" szczuje na ludzi, to prędzej czy później kogoś zagryzie!
I twierdzicie, że tak jak jest, jest dobrze - zmiany są niepotrzebne...
Tak się rodzi "rasa" wyższa - dająca sobie prawo oceny, co zawsze prowadzi do upadku.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Jak się "psa" szczuje na ludzi, to prędzej czy później kogoś zagryzie!
I twierdzicie, że tak jak jest, jest dobrze - zmiany są niepotrzebne...
Tak się rodzi "rasa" wyższa - dająca sobie prawo oceny, co zawsze prowadzi do upadku.


Link do komentarza
Cytat

Jestem tą (taką) sytuacją zniesmaczony - qr....sko zniesmaczony.

Była okazja aby sobie wyjaśnić, może napić się razem piwa, albo dać sobie po ryju i napić sie czegoś mocnego.
BYŁA .
Ja osobiście byłem ciekaw tej postaci.
Był TB na Zlocie i świat się nie zawalił - wszystko zostało po staremu - choć piwo razem wypite ......

Warto przypomnieć słowa z przed wieków, wypowiedziane przez bardzo mądrego faceta - " niech kamieniem rzuci ten bez winy"


FINITO



I ja się pod tym podpiszę.
Zwady , spięcia , kłótnie , różnice zdań na forum w wątkach .... nie powinny rzutować na zlot. A tym bardziej w kwestii kto jest tam mile widziany a kto mniej. Bo to, że ja kogoś lubię mniej albo wcale nie upoważnia mnie do tego żeby odbierać przyjemność obcowania z tą osobą komuś innemu , kto ją lubi albo chce poznać . Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ja też przegapiłem chyba moment w którym osoba będąc obdarzonym forumowym zachowaniem dostosowuje terminy zlotów do swoich prywatnych podróży zagranicznych. I to też dla mnie jest "nie do przyjęcia".



Przeczytałam jeszcze raz co napisałeś.
Rozumiem, że chodziło Ci o forumowe zaufanie.
Cóż - nawet jako organizator zlotów forumowych mam też swoje życie. Ale rozumiem, że może to nie pasować komuś .
Dlatego chciałabym, żeby kolejne zloty organizowała osoba bardziej dyspozycyjna. Oczywiście chętnie wezmę udział, jeśli czas mi pozwoli icon_smile.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
ale jaja hi hi
na wyjazd każdy zabiera kilka torebek kiślu, ja wezmę pompowany basen, będzie się działo icon_biggrin.gif

no ale ta interpretacja to już mnie powaliła, znaczy się na kolana, w odróżnieniu od autora tejże wypowiedzi, którego powaliło jakby bardziej w sensie matafizycznym
Cytat

Jak się "psa" szczuje na ludzi, to prędzej czy później kogoś zagryzie!
I twierdzicie, że tak jak jest, jest dobrze - zmiany są niepotrzebne...
Tak się rodzi "rasa" wyższa - dająca sobie prawo oceny, co zawsze prowadzi do upadku.


zalamka.jpg
Link do komentarza
Do zlotu 18 dni icon_smile.gif



Przespałam się , nowe siły , zdystansowane spojrzenie na sprawę .... takie świeże icon_biggrin.gif .... i ponieważ ze wzruszeń pozostało mi już wzruszenie ramion a z uniesień uniesienie brwi - postanowiłam jednak przyjechać z osobą towarzyszącą którą zaprosiłam telefonicznie dziś o godzinie 9.34 icon_biggrin.gif

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze wpisze się na listę ... do jej zamknięcia pozostały 4 dni ! icon_smile.gif
Nie bać sie i nie wstydzić icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...