Skocz do zawartości

a co z kulką?!?


Gość adiqq

Recommended Posts

Cytat

a co z kulką?!?



Jeśli są chętni to są dwie opcje :
albo organizujemy w Brennej i mogę zająć się tym (bo cóż tu zajmować - tam jedziemy już jak do siebie , a Pan Paweł ma do mnie pełne zaufanie i wzajemnie więc nie ma stresu )
albo w nowym miejscu i zająć się nie będę mogła - musi organizowac ktoś inny

Jeśli w Brennej i ja się mam zająć - to zlot wchodzi w grę w lutym (najchętniej połowa lutego) . Wcześniej w powodów różnych wolałabym się nie pokazywać nikomu icon_lol.gif

Trzeba by ustalić czy w ogóle będą chętni. Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
my jesteśmy jak najbardziej za Brenna - zakładaj może odpowiedni wewontek....
ale nie wiem czy tutaj kluczową kwestią nie będą wolne terminy - bo o tej porze roku to różnie może być...
w grę chyba wchodzą następujące terminy
30.1-1.02
6.02-8.02
13.02-15.02
Link do komentarza
Cytat

my jesteśmy jak najbardziej za Brenna - zakładaj może odpowiedni wewontek....
ale nie wiem czy tutaj kluczową kwestią nie będą wolne terminy - bo o tej porze roku to różnie może być...
w grę chyba wchodzą następujące terminy
30.1-1.02
6.02-8.02
13.02-15.02



Ok, zajmę się tym , dam znac odnośnie terminów.
Link do komentarza
Cytat

Jeśli są chętni to są dwie opcje :
albo organizujemy w Brennej i mogę zająć się tym (bo cóż tu zajmować - tam jedziemy już jak do siebie , a Pan Paweł ma do mnie pełne zaufanie i wzajemnie więc nie ma stresu )
albo w nowym miejscu i zająć się nie będę mogła - musi organizowac ktoś inny

Jeśli w Brennej i ja się mam zająć - to zlot wchodzi w grę w lutym (najchętniej połowa lutego) . Wcześniej w powodów różnych wolałabym się nie pokazywać nikomu icon_lol.gif

Trzeba by ustalić czy w ogóle będą chętni.


Bedą icon_wink.gif
Link do komentarza
najbardziej pasowałby mi 1 termin tzna 31,01/1,02, ale jestem elastyczny icon_rolleyes.gif

Cytat

najbardziej pasowałby mi 1 termin tzna 31,01/1,02, ale jestem elastyczny icon_rolleyes.gif


Ja pierdziele aż nie zauważyłem a tu 9000 postów stuknęło icon_eek.gif
Link do komentarza
Dostałam odpowiedź od Pana Pawła :

Witam,
w grę wchodzą jedynie 2 ostatnie weekendy lutego (20-22.02 i
27.02-01.03).

Od stycznia podnosimy ceny. Przesyłam nasz cennik dla grup 30-50 osób
(możemy Państwa podciągnąć pod taką grupę):

Nocleg + śniadanie 1 doba 65zł/os (dla grup pow. 50 osób 60zł/os)
Nocleg + śniadanie 2 doby 120zł/os (dla grup pow. 50 osób 110zł/os)

Obiad 18zł/os
Kolacja 15zł/os
Przerwa kawowa jednorazowa 5zł/os
Przerwa kawowa całodzienna 10zł/os

Warianty uroczystej kolacji:

Wariant I - 60zł
- Drugie danie do wyboru wcześniejszego wyboru
- Kawa, herbata, ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztecikiem
- Zimne napoje

Wariant II - 75zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Powiększona zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztetem/żurek/flaczki/bogracz/boeuf strogonow - do wyboru
- Zimne napoje

Wariant III - 90zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Powiększona zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Ciepła kolacja - do wyboru kita wieprzowa, karczek na placku, pierś z
grilla w sosie czosnkowym, szaszłyk na ryżu, bacówka (schab z
oscypkiem), beuf strogonow, bogracz, gulasz
- Barszcz z pasztecikiem
- Zimne napoje

Warianty kolacji grillowej:

Wariant I - 15zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Wariant II - 25zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Krupniok/karczek - po połówce
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Wariant III - 40zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Kita wieprzowa, kapusta zasmażana, ziemniaki pieczone
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

W razie zainteresowania proszę o kontakt w celu rezerwacji terminu.

Pozdrawiam
Paweł Nawrat


Co robimy? Proszę o wypowiedź kto w ogóle reflektuje - czy jest sens organizować.
Chętnych potencjalnch uczestników prosze o wypowiedź który termin lepszy .
Trzeba się szybko decydować - to okres zimowy , może sie okazać bliżej terminu że nie ma już miejsc.
Link do komentarza
Powiem tak - we wtorek se lece do Londka na czas jakiś , dlatego fajnie byłoby przed tym faktem czyli w poniedziałek odpisać Panu Pawłowi czy chcemy i ewentualnie kiedy.
Dlategóż proszę o kilka słów - czy będą chętni w ogóle na te ekscesy w Brennej icon_lol.gif

A może macie jeszcze inne pomyały , inne miejsca i chcecie się zając organizacją?

Napiszcie cosik .... Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

ale gdzie lista, jak jeszcze termin nie jest ustalony...


to zrobić 2 w 1 zapisujemy sie z preferowanym/dopuszczalnym terminem. Raptownie tydzień to nie 3 czy miesiąc. Dla mnie oba terminy nie pasują, ale to lepiej nie mam dylematu i tak JADĘ :biggrin:
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Ponieważ termin mamy już wybrany (20-22 luty) , i juz wiemy że nocleg ze śniadaniem to koszt 120zł za dwie doby , czas zastanowić się nad cateringiem.
Pan Paweł podał kilka opcji, przypominam:

Wariant I - 60zł
- Drugie danie do wyboru wcześniejszego wyboru
- Kawa, herbata, ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztecikiem
- Zimne napoje

Wariant II - 75zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Powiększona zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztetem/żurek/flaczki/bogracz/boeuf strogonow - do wyboru
- Zimne napoje

Wariant III - 90zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Powiększona zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Ciepła kolacja - do wyboru kita wieprzowa, karczek na placku, pierś z
grilla w sosie czosnkowym, szaszłyk na ryżu, bacówka (schab z
oscypkiem), beuf strogonow, bogracz, gulasz
- Barszcz z pasztecikiem
- Zimne napoje

Warianty kolacji grillowej:

Wariant I - 15zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Wariant II - 25zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Krupniok/karczek - po połówce
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Wariant III - 40zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Kita wieprzowa, kapusta zasmażana, ziemniaki pieczone
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata



Ponieważ jest zima - nie rozważałabym w ogóle kolacji grillowej. Chyba że jako uzupełnienie , czy swego rodzaju atrakcję , przerywnik w normalnej uroczystej kolacji. Ale raczej w formie ogniska, bo jest taka możliwość. Każdy dostałby patyk, kawał kiełbachy i niech sobie smaży icon_lol.gif
Wtedy gdybyśmy wzięli ten najtańszy zaproponowany zestaw za 60zł (wariant 1 uroczystej kolacji), moglibyśmy się pokusić o kolację grillową (ogniskową) " w międzyczasie" jako atrakcję coby ruszyć tyłki na dwór (wariant 1 kolacji grillowej za 15zł).
Czyli wtedy catering wyniósłby 75zł.

Co myślicie o tym pomyśle?
Proszę o wypowiedzi na tak, na nie ... jakiekolwiek icon_biggrin.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

bedzie tam granie i śpiewanie? czynie lepiej? icon_smile.gif



No jak nie jak tak !!


Ty się ino wpisuj - a o transport sie nie martw icon_cool.gif


Cytat

... moglibyśmy się pokusić o kolację grillową (ogniskową) " w międzyczasie" jako atrakcję coby ruszyć tyłki na dwór (wariant 1 kolacji grillowej za 15zł).


Co myślicie o tym pomyśle?



Bierymy ! ! ! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Więc i ja chcę pojechać. Nie wiem jeszcze w jak licznym zestawie. I tu mam pytanie. Gdyby okazało się że je st mnie trzy osoby, w ty, jedna jedenastoletnia, to jak to jest z noclegami? Pokój trzy osobowy? Czteroosobowy? Nie ma problemu nawet z sześcioosobowym, chciałbym po prostu wiedzieć.

I pytanie kolejne: jak to liczyć wielokrotności 120? Czy 60 od osoby to nocleg? Bo catering to od osoby, wszystko jasne.
Czy są jakieś inne stawki na mniejsze żołądki nieletnich?

Gdzie szukać informacji?
Link do komentarza
Cytat

Więc i ja chcę pojechać. Nie wiem jeszcze w jak licznym zestawie. I tu mam pytanie. Gdyby okazało się że je st mnie trzy osoby, w ty, jedna jedenastoletnia, to jak to jest z noclegami? Pokój trzy osobowy? Czteroosobowy? Nie ma problemu nawet z sześcioosobowym, chciałbym po prostu wiedzieć.

I pytanie kolejne: jak to liczyć wielokrotności 120? Czy 60 od osoby to nocleg? Bo catering to od osoby, wszystko jasne.
Czy są jakieś inne stawki na mniejsze żołądki nieletnich?

Gdzie szukać informacji?



Jeśli chodzi o pokoje - myślę, że trójkę załatwić nie problem ;)
koszty - za dwie noce od łózka (osoby) jest 120 zł ze śniadankami, czyli jeśli jadą trzy osoby to za cały weekend za trzy osoby byłoby 120zł razy 3
oprócz tego katering - taki jak ustalimy , też stawka razy ilość osób ... myślę, że wchodzą w grę połówki kosztu kateringu dla dzieci - to jeszcze ustalę z Panem Pawłem bliżej terminu ,czyli za jakieś dwa tygodnie kiedy ustalimy opcje kateringu icon_smile.gif
Link do komentarza
Pacze na te wpisy , pacze .... no i tak mi wychodzi , że opcja kateringowa 60zł kolacyja plus 15 zł ognisko jest ok i sie spodobała icon_biggrin.gif . Mnie też , trza bedzie w takim razie sie poświęcić i czerwoną czapke futrzanke zanabytą jak pamiętacie na którymś z kolei zlocie w górach - wyjąć i odkurzyć icon_lol.gif
Daję w takim razie znać do Ośrodka, że wybraliśmy opcję kateringową 60 + 15 , poprosze też Pana Pawła o podanie ostatecznej daty zapisów oraz wyjaśnienie kwestii "połówek kateringowych" i podzielę się z Wami informacją zwrotną jak tylko dopadnę kompa czyli najwcześniej chyba za tydzień.
Tym samym przypominam, iż od jutra do czwartku albo piątku będę raczej na pewno nieuchwytna, czyli mnie nie bedzie ... proszę nie dzwonić do mnie i nie przerywać mi snu po anestetykach i morfinie w kroplówce bo może śnić mi się coś wspaniałego i się wkurzę jak mnie kto obudzi icon_razz.gif
Na wszystkie pytania odpowiem jak wrócę icon_smile.gif
Tyle chyba icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

proszę nie dzwonić do mnie i nie przerywać mi snu po anestetykach i morfinie w kroplówce bo może śnić mi się coś wspaniałego i się wkurzę jak mnie kto obudzi icon_razz.gif


Słodkich snów i miłego przebudzenia.

Aaa, i żeby ten machomen co Cie będzie w śnie adorował stał z kwiatami przy łóżku jak ślipia otworzysz. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Słodkich snów i miłego przebudzenia.

Aaa, i żeby ten machomen co Cie będzie w śnie adorował stał z kwiatami przy łóżku jak ślipia otworzysz. icon_biggrin.gif



Haaaaaahahahahaa .... nikt nie ma niestety takiej mocy sprawczej .... a w sumie przydałby sie...







coby wodę do picia podawać icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif .... bo do niczego innego nadawać się nie będę icon_lol.gif
Link do komentarza
Mam odpowiedź od Pana Pawła . Potwierdził wszystkie dotychczasowe ustalenia. Zapisy do 6 lutego.
W sprawie "połówek" tez mam odpowiedź:

Jeśli chodzi o połówki to zarówno w
przypadku noclegu jak i wyżywienia dzieci do 12 roku życia płacą
połowę.

Pozdrawiam
Paweł Nawrat
Ośrodek Wypoczynkowy
"Pod Świerkami"


Czyli dobre wieści icon_smile.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Mam odpowiedź od Pana Pawła . Potwierdził wszystkie dotychczasowe ustalenia. Zapisy do 6 lutego.
W sprawie "połówek" tez mam odpowiedź:

Jeśli chodzi o połówki to zarówno w
przypadku noclegu jak i wyżywienia dzieci do 12 roku życia płacą
połowę.

Pozdrawiam
Paweł Nawrat
Ośrodek Wypoczynkowy
"Pod Świerkami"


Czyli dobre wieści icon_smile.gif


To super informacja, dzięki wielkie.

Cytat

Było, dochodzę (do siebie) już w domu ... na prochach . Powiem tylko tyle: gdybym wiedziała dokładnie z czym sie to je - łańcuchem by mnie nie zaciagnęli icon_evil.gif


NO ba ale teraz to Ty będziesz jak Tara Wells z "powrotu do Edenu" icon_lol.gif , new fryz, new look jeszcze new car and new man icon_mrgreen.gif

Daga jak masz chwile to pogoń szanowny, niezdecydowany jeszcze Aktyw Forum przy pomocy privowego buta z łaski swojej. Ciebie bardziej się przestraszą .
Link do komentarza
Cytat

NO ba ale teraz to Ty będziesz jak Tara Wells z "powrotu do Edenu" icon_lol.gif , new fryz, new look jeszcze new car and new man icon_mrgreen.gif



Bez przesady ... to nie były przeszczep twarzy i odsysanie tłuszczu z całokształtu icon_razz.gif

Cytat

Daga jak masz chwile to pogoń szanowny, niezdecydowany jeszcze Aktyw Forum przy pomocy privowego buta z łaski swojej. Ciebie bardziej się przestraszą .



Ok, jak się lepiej poczuję to kopnę on line w kilka zadów.
Link do komentarza
Cytat

Bez przesady ... to nie były przeszczep twarzy i odsysanie tłuszczu z całokształtu icon_razz.gif



Ok, jak się lepiej poczuję to kopnę on line w kilka zadów.


A mnie nie chodziło o frontpage tylko o autorytet i strach ogólny przed konsekwencjami. Ale w sumie wiesz może frekwencja wzrośnie jak powiesz że jesteś po zabiegu. To tak na 50%, ale jak powiesz że przybędziesz z Osoba Towarzyszącą to frekwencja będzie jak na ruskich wyborach 125 % icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...