Skocz do zawartości

ustawienie kuchni a rury pex


mariusz88

Recommended Posts

Cytat

Planuje zmiane plyty gazowej ktora mam aktualnie na pelnowymiarowa normalna kuchnie z piekarnikiem.
Zastanawiam sie czy moze ona stac w rogu gdzie za tylnia i boczna sciana ida rury pex z ciepla i zimna woda?
Na scianach sa kafelki.
Generalnie wole zapytac. Mi sie wydaje, ze moze tak byc bo dodatkowo od ciepla izoluja kafelki


Ja Ci mówić że rura z ciepła i zimna woda nic nie będzie niedobre.
Niedobre kuchnia stać w rogu.
Używa Ty to w tym miejsce bardzo wygodnie nie.


Dżejzus - tego się nie da czytać. icon_mad.gif
Link do komentarza
to ze uwielbiasz polskie znaki to juz nie moj problem - ja z nich nie korzystam i tyle. Swoje subiektywne spojrzenie na swiat pozostaw sobie. Twoje przekoloryzowanie przewyzszylo kilkukrotnie tekst mojego posta wiec jest bez sensu i tyle w temacie. Widocznie niektorym sie nudzi i zamiast rzeczowo odpowiedziec musza blyskac po forach watpliwym poczuciem humoru
Link do komentarza
Działasz w necie, poczytaj co to jest NETYKIETA , w Wiki, albo u wujka GOOGLE dowiedz się co to jest KULTURA, zauważ, że często tu zwraca się uwagę na stosowanie polskich znaków, piszesz na polskojęzycznym forum i pomyśl jak powinieneś TU działać, aby nie narażać się na taki odbiór Twoich wypowiedzi...
Link do komentarza
Cytat

to ze uwielbiasz polskie znaki to juz nie moj problem - ja z nich nie korzystam i tyle. Swoje subiektywne spojrzenie na swiat pozostaw sobie. Twoje przekoloryzowanie przewyzszylo kilkukrotnie tekst mojego posta wiec jest bez sensu i tyle w temacie. Widocznie niektorym sie nudzi i zamiast rzeczowo odpowiedziec musza blyskac po forach watpliwym poczuciem humoru


Znaj co najmniej jedno forum, gdzie Twój post godziny by nie był, ze względu na nie używanie polskich liter.
A i gramatykę też masz głęboko w ... bo zdanie rozpoczyna się z dużej litery.
Więc nie pyskuj tylko przeproś grzecznie i podziękuj za radę, bo nikt Ci tu łaski nie robi, zresztą laski też nikt Tobie tu nie zrobi.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...