Skocz do zawartości

Czym pomalowac nieheblowane(nieprzetarte) drewno...


Recommended Posts

Witam...w zeszla zime majster postawil na mojej dzialce 2 budynki...gospodarczy polaczony z drewutnia i oddzielnie garaz... po zimie przyszedl czas na pomalowanie elementow drewnianych na zewnatrza i w srodku budynkow...wczesniej mialem roboiony taras w calosci byl wykonany z drewna przetartego i zostal pomalowany altaxem woskowym ladnie wyglada tworzy powloke hydrofobowa...wiec chcialem rowniez pomalowac altaxem drewutnie i okapy wokol budynku gospodarczego ale pojawil sie problem mimo ze uzylem impregnatu gruntujacego to i tak szlo to jak woda. Teraz nadszedl czas na garaz jako ze jestem dosc malo oblatany w kwestiach budowlanych chcilem zapytac kogos kto mial juz doczynienia z czyms takim znalazlem cos takiego...
http://allegro.pl/impregnat-do-drewna-jedn...4655170052.html
Serdecznie prosze o pomoc...
Link do komentarza
Firma dość znana i dobra, jeżeli jest to prawdą to co piszą w specyfikacji (a raczej jest to prawda bo to zbyt poważna firma aby robić kiszkę) to warto, w szczególności cena za 10 l niecałą stówkę to tylko brać.
Tego specyfika nie używałem, ale używałem farby do wnętrz tej firmy i muszę przyznać, że niczego sobie icon_smile.gif więc i ten produkt tez na pewno zda egzamin.
Link do komentarza
No za altax w mojej miescinie placilem 99,90 za 2,5 l a teraz jak zobaczylem ze tutaj za 10l 85zl i jest napisane ze struktura zelu na chlopski rozum pomyslalbym ze do nieheblowanego drewna to bedzie dobre a ten altax taki wodnisty i z drugiej strony moze lepiej wchodzi w drewno...zielony jestem wiec pytam zeby to mialo rece i nogi...icon_smile.gif
Link do komentarza
Nic nie śmierdzi. Szkodliwe - mam taką nadzieję - robaki zdechną, choć biedronki przyciągało :/.
Nie bardziej szkodliwe niż roundap, a roślinki z ziemi wpierdzielasz
Cytat

to na domiar złego - bardzo podnosi łatwopalność konstrukcji


Pokaż mi drewno które się nie pali - kwestia czasu i temperatury - nawet żelbet ci się od ognia zawali
A papa na dachu to co ?
Albo coś chroni przed wodą i wilgocią, albo przed ogniem - nie ma uniwersum..
A poza tym pozbyłem się problemu z olejem - na ziemię ani do rzeki nie wylałem.
PS. Wychodek tez pomalowałem z 4-suwu - od 4 lat spokój - ale tu faktycznie było czuć smarem i czarno aż miło -emo jestem icon_smile.gif
Po 4 latach wywietrzało a dechy zero próchnicy.


coby nie było olej od tej pory u mnie jest zużywany dwojako - kombinuję z olejem od frytek ;)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...