Skocz do zawartości

uchwyt do tv zasłania gniazda


huhra

Recommended Posts

Normalnie ja bym to zrobił szlifierką kątową.
Na tarasować domniemane otwory na gniazda, na narożnikach wywiercić wiertłem otwory, następnie szlifierką z cienką tarczą "listkową" wyciąć i ewentualne nierówności wyrównać i ogradować krawędzie pilnikiem iglakiem i pomalować na czarno (najlepiej i najszybciej w spreju)aby zamaskować ingerencję użytkownika icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

ewentualne nierówności wyrównać i ogradować krawędzie pilnikiem iglakiem



Dobre - myślisz że wszyscy wiedzą co to iglak, albo gratowanie ? icon_cool.gif icon_mrgreen.gif

A może po prostu - TV przykręcić tylko na dolnych mocowaniach, ale na jego górze (przesunąć uchwyt do góry).

Tak czy siak, ze zdjęcia wynika, ze tylko na 2 szt śrub (wkrętów) będzie wisiał.
Link do komentarza
Wujek google niestety nie wiedział jak poradzić sobie z zadaniem :P
Na zdjęciu faktycznie widać tylko dwie śrubki, jednak analogicznie na gorze są jeszcze dwie.
Obciąłem na pile stołowej i zamalowałem czarnym lakierem do paznokci, wyschło w 10 minut.
Jak to mówią mądry się nie podziwuje, głupi się nie pogapuje icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata temu...
27 minut temu, KamilR napisał:

 W okolicy raczej nie mam żadnego dobrego sklepu dla elektryków, a nie za doberze się na tym  znam i chciałbym się poradzić kogoś fachowego, kto będzie mógł mi powiedzieć co nieco. Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi :)

Pieprzysz jak ktoś, komu się spadochron nie otworzył. Ale tak to teraz jest, dla gimbazy świat bez netu nie istnieje. Nie ma sklepu dla elektryków... to poszukaj hurtowni! gdzieś się przecież wszyscy elektrycy z okolicy zaopatrują! I dobrze wiedzą gdzie taka hurtownia jest, dlatego jej reklam nie znajdziesz.

Dla profanów i dyletantów ona nie istnieje, chociaż ma się wcale dobrze.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...