Skocz do zawartości

Drenaż wokół domu niepodpiwniczonego.


Recommended Posts

Szanowny Panie ekspercie: kiedy nie miałem drenażu, woda "podchodziła mi" do obniżonej kotłowni, niekiedy latem mogłem tam wpuścić rybki jak do oczka wodnego. Proszę nie pisać że drenaż nie pomaga - w naszym przypadku po założeniu drenażu opaskowego - jak ręką odjął, problem zniknął....
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 4 lata temu...
Gość Kris
Kierownik kazał połączyć istniejący drenaż który biegnie na wysokości ławy i boję się że dojdzie do korozji zbrojeniao łączony jest rurą drenażową w poprzek ławy czli w ławie a jak się okazało drenaż jest niedrożnybo wezwałem fachowca i sprawdził jest zamulony co robić żeby uniknąć problemów w przyszłości
Link do komentarza
9 godzin temu, Gość Kris napisał:

Kierownik kazał połączyć istniejący drenaż który biegnie na wysokości ławy i boję się że dojdzie do korozji zbrojeniao łączony jest rurą drenażową w poprzek ławy czli w ławie a jak się okazało drenaż jest niedrożnybo wezwałem fachowca i sprawdził jest zamulony co robić żeby uniknąć problemów w przyszłości

Pokaż rysunek fundamentów i tych drenów oraz ten przepust w ławie - i najlepiej z fotka lub kawałkiem przekroju.

Opis nic nie mówi.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...