Skocz do zawartości

Domofon dwurodzinny


Recommended Posts

Cytat

witam,
Mam do was drodzy forumowicz pytanie mam okazje kupić za pół darmo domofon z zamkiem szyfrowym firmy Zamel

a dokładnie model Zamel Zestaw Domofonowy z Zamkiem Szyfrowym 1-Rodzinny Podtynkowy (DK4K-1/A) - See more at: http://cokupic.pl/produkt/Zamel-Zestaw-Dom...h.xXuc9Mzh.dpuf

moja prośba do was czy warto to brać kogę mieć nowy za 300zł


Coś nie teges z Twoim pytaniem.
Możesz kupić o polowe taniej a pytasz czy warto bo za trzy stówki możesz mieć nowy icon_eek.gif Po co to pytanie, sądzisz że ktoś Ci powie co masz robisz jak sam chcesz kupić nowy (bynajmniej ja tak to odebrałem).
A co do ceny to też chyba coś pomieszałeś bo nowy jednorodzinny kosztuje ponad tysiąc (cena pochodzi z linka co zapodałeś).
Podejrzewam, że nieźle zamieszałeś pisząc tego posta.
Link do komentarza
Cytat

Coś nie teges z Twoim pytaniem.
Możesz kupić o polowe taniej a pytasz czy warto bo za trzy stówki możesz mieć nowy icon_eek.gif Po co to pytanie, sądzisz że ktoś Ci powie co masz robisz jak sam chcesz kupić nowy (bynajmniej ja tak to odebrałem).
A co do ceny to też chyba coś pomieszałeś bo nowy jednorodzinny kosztuje ponad tysiąc (cena pochodzi z linka co zapodałeś).
Podejrzewam, że nieźle zamieszałeś pisząc tego posta.




hehe mogę kupić taki domofn zamel dwurodzinny za 300zł o to chodziło
a pytałem czy warto taki " sprzęt " kupować
Link do komentarza
Cytat

hehe mogę kupić taki domofn zamel dwurodzinny za 300zł o to chodziło
a pytałem czy warto taki " sprzęt " kupować


Czyli sprzęt używany a nie nowy icon_smile.gif Jeżeli sprawny i przyda się Tobie to kupuj. Jak go kupisz to chyba na strychu nie będzie zalegał icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

sprzęt jest nowy


No właśnie, tak jak Jani jestem zdziwiony.
Chyba tak jak wcześniej napisałem, chcesz go kupić aby mieć a czy będzie czy kiedyś przydatny to sam jeszcze tego nie wiesz.
To mi przypomina czasy komuny. Sąsiad się budował, pojechał do GS-ów po okna, a że okien nie było a były drzwi to kupił drzwi ( a drzwi już miał, ale jak to on powiedział przyda się) no i tak te drzwi mu się przydały, że będąc u niego kilka lat temu drzwi stały w stodole icon_biggrin.gif i nadają się a może nawet i nie na opał, ale trzyma je dalej tylko nie wiem po co.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...