Skocz do zawartości

Drewniany blat kuchenny za 2600 zł


Recommended Posts

Sugerowano mi zakup kamiennego blatu, ale wolałam naturalne przytulne drewno. Po prostu nie lubię estetyki zimnego kamienia. Poza tym kamienny blat byłby dwukrotnie droższy... - mówi Bogusia, Członkini Klubu Budujących Dom, która blaty kuchenne użytkuje od 2 lat.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/a/19491-drewniany-blat-kuchenny-za-2600-zl

Link do komentarza
jestem w szoku: cyt " ...mówi Bogusia, Członkini Klubu Budujących Dom, która blaty kuchenne użytkuje od 2 lat."
Jak osoba która całe życie nie widziała na oczy blatu kuchennego może mieć na ich temat jakąś ważną opinię???

Dziennikarze serwisu - więcej dbałości o składnię artykułów, ja wiem że "polska język - trudna język" ale to co ostatnio wyprawiacie zakrawa na kpinę
Link do komentarza
Cytat

jestem w szoku: cyt " ...mówi Bogusia, Członkini Klubu Budujących Dom, która blaty kuchenne użytkuje od 2 lat."
Jak osoba która całe życie nie widziała na oczy blatu kuchennego może mieć na ich temat jakąś ważną opinię???

Dziennikarze serwisu - więcej dbałości o składnię artykułów, ja wiem że "polska język - trudna język" ale to co ostatnio wyprawiacie zakrawa na kpinę


A wcześniej to wg Ciebie co użytkowała zamiast blatu w kuchni? deski nie oheblowane?
To ile lat trzeba użytkować blat aby można było się wypowiadać?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...