Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Dombud


Recommended Posts

  • 10 miesiące temu...
Gość oszukana
wegiel kostka dostałam sam miał a miała byc kostka, nie spalał sie zostawało dużo żuzlu niespalonego, dużo popiołu. Kostka wygladałą jak pomieszana z miałem lub mokrym piaskiem
Link do komentarza
Gość borowianka
Kupiłam węgiel groszek bardzo dobrej jakości, obsługa miła (Pan Konkol to niezawodny sprzedawca, miły, grzeczny i można mu ufac - zawsze mówi prawdę), zdarzyło mi się kupic ale w 2014roku kostkę i było dużo miału ale teraz kupiłam orzech i jest super węgiel.
Wiem na pewno, że to węgiel z Polski bo można zaufac tej Firmie. Pan Kierowca który przywiózł mi węgiel również bardzo grzeczny. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Gość stały klient
zwykle nie komentuję, ale tym razem szlag mnie trafił, jak zobaczyłem opinię "oszukanej";
sam kupuję tu już jakieś 8 lat, akurat kostkę albo orzech I (ten większy); węgiel zawsze był bdb; raz jak gorzej mi się palił, to firma ode mnie odebrała i wymieniła na inny (na ten sam typ z innej kopalni, bo są różnice między kopalniami); z kostką to ponoć tak jest, że jest w niej trochę miału i jak trafi się nieodsiany tylko prosto z kopalni, to można mieć i miał, ale bez przesady, trzeba mieć trochę umiaru w tym co się wypisuje;
i tyle; personel w firmie zna się na swojej pracy a ja dostawcy węgla zmieniał na pewno nie będę;
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Gość Zbigniew
te opinie pozytywne o łapalicach i p. konkolu oraz kierowcy i zaladunkowym to fakt ze sa mili ,grzeczni i kompetentni.Nigdy mnie nie oszukali a jak trafi sie wiecej mialu to nawet potrafia na drugi raz kilka kilogramow dodac (wyrównać) -i o to chodzi bo to nie sa chciwusie . No ale jaki pan taki kram .Brawo -tak trzymać!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...