Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Drewmet


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Gość Oszukany
Szkoda ze nie bylo tego wpisu kiedy ja rozgladalem sie za firma z podlogami. Drew met ma dobre ceny i na tym zalety sie koncza. Firma jest bardzo nieuczciwa, najpierw biora zaliczke i pozniej kontakt sie urywa.Po jakims czasie odzywaja sie i montuja podlogi bo drzwi oczywiscie nie dojechaly. U mnie montaz trwal 2 miesiace + czas oczekiwania 2 miesiace. Pomiar wstepny byl ale co z tego jak zle zmierzono i musialem czekac miesiac na panele i to w salonie. Jednak co tanie to drogie. Dzisiaj chce zareklamowac drzwi niestety tylko mnie splawiaja. Bylem nawet w sklepie osobiscie i tak to nic nie dalo. Teraz wysylam do nich pismo o likiwacje wady a pozniej sprawa idzie do sadu. Odradzam wszystkim co nie lubia fuszery.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Gość Klient - oby ich ostatni
Nie polecam. Oszukuja, sa nietreminowi i aroganccy.
Zamowilem usluge, po niemal calym jej wykonaniu okazlo sie, ze cena koncowa jest niemal o 10% wyzsza niz wyszlo z wyceny. Niemniej jednak zaplacilem. Zostalo im jeszcze dowiezc 1 mniejszy element zamowinia, ktory mialy byc wykonany w przeciagu 2 dni. Z racji, ze zaplacilem juz za calosc (w dodatku cene wyzsza niz pierwotnie deklarowal wykonawca) do dzisiaj sie nikt z tym nie pojawil. Na telefony z zapytaniami odpowiadaja, ze im sie juz czkawka odbijam, i ze jak beda mieli ochote to to zrobia badz nie. Moja wina jest tylko to, ze zaplacilem za calosc w dodatku wyzsza cene od uzgodnionej.
Nie musze chyba dodawac, ze usluga zostala wykonana ponad 2 tyg. po uzgodninym terminie po wielu telefonach z mojej strony.
Przy obecnej konkurencji dziwi mnie fakt takiego podejscia do klienta.
Ogolnie nie polecam - firma krzak.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...