Skocz do zawartości

Prośba o ocenę wyceny SSO


Recommended Posts

Witam serdecznie, proszę o opinie na temat wyceny robocizny SSO: dom parterowy z uzytkowym poddaszem, bez piwnicy, 153 pow użytkowej + garaz i kotłownia z dachem pokrytym dachówką ceramiczną. Za komplet prac od fundamentów do kompletengo dachu - cena 40.000. Z góry dziekuję ze opnie.
Pozdrawiam

Czytając poniższe odpowiedzi rozumiem że podałem zbyt mało danych.
Jeśli ktoś mógłby ocenić koszt jak powyżej to poniżej podaję link do strony projektu ze specyfikacją techniczną:
http://www.archeton.pl/projekt-domu-axelne...acjatechnicznal Edytowano przez palkerek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie, proszę o opinie na temat wyceny robocizny SSO: dom parterowy z uzytkowym poddaszem, bez piwnicy, 153 pow użytkowej + garaz i kotłownia z dachem pokrytym dachówką ceramiczną. Za komplet prac od fundamentów do kompletengo dachu - cena 40.000. Z góry dziekuję ze opnie.
Pozdrawiam


To bardzo dużo.
PS Jakie pytanie taka odpowiedź Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie, proszę o opinie na temat wyceny robocizny SSO: dom parterowy z uzytkowym poddaszem, bez piwnicy, 153 pow użytkowej + garaz i kotłownia z dachem pokrytym dachówką ceramiczną. Za komplet prac od fundamentów do kompletengo dachu - cena 40.000. Z góry dziekuję ze opnie.
Pozdrawiam


Ale co tu wyceniać i oceniać jak zostało już wycenione i ocenione icon_biggrin.gif
Wiesz, Twoje pytanie brzmi jak coś takiego: Prośba o ocenę czy dużo pali moje auto. Witam , mam samochód o pojemności 2500 cm3 pali na 100 km 10 litrów.
Kolego , same metry p.u. nic nie mówią. Są różne domki o jednakowej p.u. a znacząca różniące się w kosztach budowy.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
podeślij projekt do wyceny jeszcze do dwóch innych firm i będziesz miał porównanie duzo czy mało. ja budowałem dom i robocizna wyniosła 55000pln. Ale wszystko zalezy od tego z czego jest dom, jakie fundamenty, czy jest dużo żelbetu, jaka konstrukcja dachu, pełne deskowanie czy nie, pokrycie itp....
Nie da sie napisać że jest dużo czy mało jak nie zna się pełnego zakresu.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

koszt dachówki ceramicznej na dachu dwuspadowym ok 260m2 płaciłam 30.000 w tym 4 okna dachowe
wiec 40.000 to hmmm bardzo mało jeśli miałoby być postawienie domku wraz z calym dachem



jest dachówka i dachówka, możesz mieć dachówkę ceramiczną za 3zł i za 8zł, kwestia kominków wentylacyjnych bo może być ich kilka a np. w Creatonie to 500zł/szt., okan dachowe można za 800zł a można za 3000zł/szt.
Link do komentarza
Cytat

jest dachówka i dachówka, możesz mieć dachówkę ceramiczną za 3zł i za 8zł, kwestia kominków wentylacyjnych bo może być ich kilka a np. w Creatonie to 500zł/szt., okan dachowe można za 800zł a można za 3000zł/szt.



dachówkę mam creatona titania do tego 4 kominki wentylacyjne i 4 okna fakro
za postawienie domku wykonawca wziął 30.000 za dekarza płaciłam(wraz z materiałem) 30.000...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...