Skocz do zawartości

Specjaliści :D


Recommended Posts

Sam nie wiem od czego zacząć. Otóż postanowiliśmy z dziewczyną zlecić wykonanie 100% drewnianego stolika i półeczek na książki, bez żadnych sklejek. Znaleźliśmy sklep drzewny z płytami na wymiar i sąsiadujący obok zakład stolarski. Pomierzyliśmy wszystko sami i kupiliśmy płyty, po czym weszliśmy do stolarza. Był nim starszy pan po 70. - jak się okazało erotoman icon_biggrin.gif Cały czas sprowadzał rozmowę w jednym kierunku ("Jak byłem mały to wziąłem córkę sąsiadki do stodoły, rozebrałem...") i na koniec przyjął zlecenie i mówi: "Ok zrobię, chyba że umrę to syn zrobi" icon_biggrin.gif

Jak już wszystko było gotowe umówiliśmy się na montaż półek, miało to zająć jeden wieczór. Tymczasem musiałem wziąć kolejny dzień wolny w pracy, żeby nadzorować "prace" ów stolarza i jego giermka. Nasłuchałem się zbczonych historii, które de facto były zabawne icon_biggrin.gif, i robotę skończyliśmy w sobotę icon_biggrin.gif czyli na drugi dzień.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
A moja ciotka była sklepową....


To chyba najbardziej odjechany temat - ludzie piszą, szukają suspensów i nikt nie wie o c chodzi - szczególnie przy formalnościach i dziewczynach u stolarza icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif ...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...