Skocz do zawartości

Dako dp82 opinie


Recommended Posts

Cytat

Potrzebuję jakiś informacji z pierwszej ręki o dp82 z dako. Ktoś z was montuje ich okna albo posiada ?



Model dosyć popularny, to znaczy zbudowany w oparciu o sprawdzony profil veki. Niektórzy mówią, że przereklamowany ale to jest już kwestia dyskusyjna. Na pewno ciepły, okuty winkhausem. Wyceniałeś tylko ich, jak będziesz mieć wyceny innych firm robiących na tym profilu lub innym ale o zbliżonych parametrach to można porównać.
Link do komentarza
Cytat

Jak juz wybrałeś producenta, to skup się na wytypowaniu dobrego sprzedawcy/ montazysty, bo od sposobu i dokładności wstawienia zależy jak długo posłużą Ci nowe okna.



Dziekuję za wskazówki finlandio. Czy w przypadku sieci to ma jakieś znaczenie, nie jest to jakiś standard? Nie wiem, myślałem że to trochę jak mcdonald i wszedzie to samo. Dealera prawdopodobnie lokalnie wybiorę chociaż nie wiem. Jak to sprawdzić, czy ten sprzedawca dako jest lepszy od innego? No i czy ten model jest warty montażu?
Link do komentarza
Jeżeli kupujesz okna od producenta krajowego np, Drutex czy MS to nie ważne gdzie okna kupisz, zawsze będą te same. Natomiast ważne jaki dany sprzedawca regionalny ma renomę i jaka ekipę montażystów. Bo kiepski sprzedawca najlepszy produkt na rynku lokalnym może obrzydzić, podobnie jak i ekipa co montuje okna.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

No niestety. Jakosc okna to jedno a montaz drugie. Widuje skuchy niemal z kazdej sieci.



Chyba im zaufam, chociaż im więcej biorę wycen tym jest większy mętlik w głowie, bo mam chyba już z 6 różnych typów profili. 3 nawet nei są podane przez firmy, więc już zgłupiałem z tym porównaniem. Na vece i podobnych profilach wydają się teraz najtansi, chociaż znowu inne szklenie niż oknoplast. Się skończy na rzucaniu monetką.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...