Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: PILBUD-POLIPA


Recommended Posts

Gość zawiedziony
za sprawą sprzedawcy z owej firmy, zawalił mi się całkowicie termin remontu mieszkania. Panele miały być dostarczone 26 sierpnia i założone 28. A wyszło tak, że paneli wcale nie ma mają a usługa monterska nie została zamówiona.
A łaziłem tam niemal codziennie rano przypominać się i sprawdzić czy dotarły...

Omijajcie ich szerokim łukiem, bo szkoda czasu i nerwów.
Link do komentarza
Z tego co mi wiadomo to monterów maja swoich, więc nie rozumiem jak mieli zamówić usługę monterską?
Było trza odwiedzić inne hurtownie, jest ich kilka w Miliczu, choćby Fachowca który też oferuje zakup paneli z montażem.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Gość zawiedziony
monterów nie mają swoich, tylko zlecają to innym. I nie dość, że nie dowieźli paneli, to nie zamówili gości do ich położenia.
Z jednym z monterów znam się bardzo dobrze i był wielce zdziwiony, że miał u mnie kłaść panele. Nic o tym nie wiedział i sam zaczął popędzać moją sprawę, ale i już się nic nie udało zdziałać.

A co do wspomnianej firmy Fachowiec, to i owszem, obsługa Pani w momencie zamawiania usługi i towaru super. Po podpisaniu umowy już gorzej. A jakość wykonania usługi dalece od nazwy firmy. Jak ktoś nie wierzy, to mogę zaprosić i pokazać podłogę.

Więcej z ich usług nigdy nie skorzystam!
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

monterów nie mają swoich, tylko zlecają to innym. I nie dość, że nie dowieźli paneli, to nie zamówili gości do ich położenia.
Z jednym z monterów znam się bardzo dobrze i był wielce zdziwiony, że miał u mnie kłaść panele. Nic o tym nie wiedział i sam zaczął popędzać moją sprawę, ale i już się nic nie udało zdziałać.

A co do wspomnianej firmy Fachowiec, to i owszem, obsługa Pani w momencie zamawiania usługi i towaru super. Po podpisaniu umowy już gorzej. A jakość wykonania usługi dalece od nazwy firmy. Jak ktoś nie wierzy, to mogę zaprosić i pokazać podłogę.

Więcej z ich usług nigdy nie skorzystam!


Widocznie jesteś bardzo pechowym klientem albo twoje wymagania są nie z tej ziemi.
W Fachowcu to akurat sam kupowałem panele, oceniam współpracę na 5. Kupowała również moja szwagierka wraz montażem oraz szwagier panele+montaż i jakoś nie narzekali. Sam widziałem efekt końcowy nie powiem aby robota była wykonana nieteges.
Zrób fotki podłogi i pokaz to podyskutujemy. A swoją droga to jest takie coś jak gwarancja, czemu z niej n ie skorzystałeś?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...