Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie wiem - zapytam jak umrę - jesli będzie okazja  To za porzucaniem najsłabszegoz potomstwa jesteś? Nie wiem o co chodzi z tymi urzędnikami... no nie udowodniłeś tego - tylko twierdzisz... smutne - mam nadzieję, że hodowca nie cieszy sie z tego, że je wysyła na rzeź, a raczej z gotowki Mam nadzieję, że nie będziemy kiedyś mięsożerni, a zwierzęta  - tu się ze mnie wyśmiejecie, ale ja przecież nigdy tym sie nie przejmuję - też Tak sobie wyobrażam RAJ  Na Ziemi, który urządził człowiek mając wolną wolę od Boga     ****   coś innego: Po wirusie przyjdzie do Polski druga plaga: susza https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/1467438,po-wirusie-przyjdzie-do-polski-druga-plaga-susza.html   taki frag.: "Prace mające przeciwdziałać skutkom suszy opóźnią się z powodu koronawirusa. Zaczeka m.in. budowa systemów, które umożliwiają zatrzymywanie wody, gdy jest sucho, i jej odprowadzanie, gdy jest jej nadmiar. – Specjaliści przygotowują plany retencji korytowej. Teraz jest to oczywiście utrudnione. Niemożliwe jest organizowanie spotkań terenowych – przyznaje rzecznik Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Sergiusz Kieruzel. Trwają wyceny inwestycji m.in. w województwach: łódzkim, zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. Część inicjatyw została jednak zablokowana. – Nie zdążyliśmy spotkać się z rolnikami na Podlasiu, Podkarpaciu i Mazowszu. Nie możemy działać, nie wiedząc, czy jest zgoda właścicieli gruntów, spółek wodnych – dodaje."   I tak mi sie naunęło abstrachująć od meritum: Z odsuwaniem czegoś na potem mam takie doświadczenia: 1. Albo zwykle mam stratę. 2. Albo okazuje się, że wcale tego nie musiałem zrobić i już tego nie robię. No i dylemat - no to robić czy nie?
    • A hodowla wybranych gatunków, w fabrykach, bez możliwości ich naturalnych dla tych gatunków zachowań?   
    • Jak stworzył na swoje podobieństwo, to sam miał wolną wolę i dobrze wiedział czym to pachnie, a jednak dał... wiedział co robi, po co robi, co to przyniesie, jakie będą efekty... a jednak dał... Dobrze wiedział, jak ten WIRUS ZAŁATWI to Jego królestwo... Co do twojego 3. to właśnie tak! tylkooo... z tym wychowaniem seksualnym... przecież Jego urzędnicy są... za??? Co do twojego 2.... jak wyjątkowy jest człowiek - widać na każdym kroku...  ty jesteś wyjątkowy, Jarek jest wyjątkowy, Putin jest wyjątkowy, ojciec dyrektor jest wyjątkowy... i ja też jestem wyjątkowy... a cooo...i, niestety, wszyscy jesteśmy zwierzętami... czasem myślimy, a czasem myślimy że myślimy... i tobie często to się zdarza...
    • widzę, że silisz sie na filozofowanie  1. Dopóki człowiek zaspokaja głod zabijając zwierzę - rozumiem to. Jeśli zabija dla przyjemności - nie toleruję. I nie wierzę w posłannictwo niedzielnych mysliwych. 2. Człowiek jest wyjatkowy - nie jest jednym ze zwierząt. Łatwo to udowodnić. Wskaż mi cywilizację stworzoną przez zwierzęta w ciągu milionów lat (cywilizację podobną do naszych) - dowody. 3. Jak chcesz brać przyklad ze zwierząt odnośnie dzieci - to pewnie będziesz przeciw wychowaniu seksualnemu, za karami cielesnymi, przeciw aborcji, za porzucaniem najsłabszego z miotu, itd. 4. Odnosnie wiadomo kogo. Kazał urządzić człowiekowi świat. Człowiek ma wolną wolę. To od niego zależy - czy jest dobry, czy zły.    
    • Wprawdzie ja - to nie bobiczek, ale naświetlę jak JA to widzę...   To jest dowód miłości do NATURY...     Dopóki ten WIRUS-CZŁOWIEK, stworzony na obraz i podobieństwo wiadomo kogo, nie rozpieprzył stosunków w przyrodzie, to takie zwierze - raz zdrowe, raz mniej  - zostało ZAMORDOWANE w nagonce przez wilki, szakale, mrówki, rekiny czy orki - w zależności od okoliczności - po to, aby utrzymać łańcuch pokarmowy, wymyślony i stworzony wiadomo przez kogo...   A dzieci, czyli młode wilków, szakali, rekinów ,czy orek - nie wiem co z mrówkami - patrzyły jak to się MORDUJE, a nawet biorą udział w nagonce - po to żeby utrzymać się na właściwym miejscu tego łańcucha pokarmowego, wymyślonego i stworzonego przez wiadomo kogo...   NIE!!! to żądza ŻYCIA!
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...