Skocz do zawartości

Lista obecności - Jeśka 10-12 październik 2014


Recommended Posts

Nie mam pomysłów. Impas.
Może tak jak chciałes Rysiu wstępnie możemy zrobić. Czyli na domku jesteśmy na razie w 4 osoby , może znajdziemy jeszcze dwie. Wtedy bedzie na domku 6 osób, każdy po 50zł zapłaci za dobę - to jest 600zł . Za domek za 2 dni jest w sumie 900 za dwa dni. Pozostaje 300 zł różnicy , którą mozna rozłożyć na wszystkich jako koszt "sali". Nie będą to duże kwoty wtedy dodatkowo.
Co myslicie? Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Takie pytanie.
Czy nadal zależy nam aby te dwie noce spotkać się w "niekrępującym" towarzystwie, czyli tylko naszym ?

Bo jeśli nie - to wszystko jest dużo prostsze, bo odchodzi koszt wynajmu sali.

Zabawić też się zabawimy (może krócej niż zwykle), pogadać też pogadamy na potupajce z piątku na sobotę.
Fakt - z soboty na niedzielę - raczej brak (w tej lokalizacji) takiej możliwości.

Nic nie jest jeszcze ustalone, tak wiec po odpowiedzeniu na takie pytanie, łatwiej będzie podjąć decyzję co do tej, czy innej lokalizacji - bo do tej pory, jednak niekrępująca sala (w niskim koszcie) decydowała o wszystkim.




Cy tylko w naszym nieskrępowanym towarzystwie?
Nie jest do dla mnie warunek konieczny. Piątkowa potupajka nie bedzie taka - i nikt nie wyraził ubolewania z tego powodu. Może być fajnie, ciekawie, wesoło.
Nie wiadomo tylko co z sobotą.
Przejrzałam linki - te "zamkowe" zabiją ceną , na pewno trzeba będzie zapłacić za salę.

My potrzebujemy czegoś małego , kameralnego, czegoś taniego bardziej ze świetlicą kominkową niż sala weselną.
Podana przez Rysia lokalizacja wydawała się idealna do momentu kiedy nie okazało się, że jest problem bo w domku mało osób chce nocować.
Wszystko rozbija się o koszty.
Bo piątek - ok. Potupajka jak dla mnie rewela (mój dietetyk sie ucieszy że ruszę się z kanapy icon_lol.gif ) .
Problem powstał z sobotą w kontekście braku chetnych na domek i w związku z tym braku miejsca do sobotniego imprezowania.
Rysiu - a może zapodać Pani nasz problem na maila i może Ona coś wymyśli? Jak myslisz?

Link do komentarza
Cytat

Raczej sytuacja się wyklarowała.

Rezerwujemy pokoje w Zajeździe dla wszystkich i próbujemy załatwić tylko salę w domku (lub inną, jak jest).

Jeśli się nie uda - rezerwujemy domek z soboty na niedzielę, nawet jak nie da zniżki (za brak noclegów) , to koszt na 1 osobę wyniesie około 30zł.

Wszystkim pasi ?


I fajnie jestem za, co do sali to z soboty na niedzielę nie będziemy mieli jeżeli weźmiemy katering?
Link do komentarza
Cytat

Poddaję się.


a co się znowu wydarzyło, Rysiu? chciałeś przecież salę w cenie cateringu icon_wink.gif


ok - jeśli dobrze wszystko ogarnęłam - z piątku na sobotę bawimy się w zajeździe i tam też nocujemy,
z soboty na niedzielę też nocujemy w zajeździe, ale nie mamy sali żeby wspólnie posiedzieć, tak?
czy może już coś wiadomo, że jednak mamy? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

a co się znowu wydarzyło, Rysiu? chciałeś przecież salę w cenie cateringu icon_wink.gif


ok - jeśli dobrze wszystko ogarnęłam - z piątku na sobotę bawimy się w zajeździe i tam też nocujemy,
z soboty na niedzielę też nocujemy w zajeździe, ale nie mamy sali żeby wspólnie posiedzieć, tak?
czy może już coś wiadomo, że jednak mamy? icon_smile.gif


No dokładnie przecież nie zawsze mieliśmy salę z pt/sb np 2 lata temu w Ulanowie siedzieliśmy w pokoju i tez było fajnie i za darmo
Link do komentarza
{...}

Zajazd oferuje trzy sale klimatyzowane

większa na 200 osób (darmowy internet bezprzewodowy)
mniejsza na 100 osób – ze scenami dla orkiestry,
mała na 40 osób

I ta mała by nam chyba odpowiadała
Link do komentarza
Cytat

pod warunkiem że ta sala będzie dostępna.
Daga zbadasz temat??



Tak, próbuje się dodzwonić ale nie odbiera pani która się tym zajmuje. Będe próbować.
Czyli rozumiem, że wszyscy chcą noclegi w Zajeździe , w piątek potupajka ogólnodostepna, a na sobotę potrzebujemy jakąś salę z cateringiem. I niech za sobotę ustali koszt sali (bo menu juz zapodali do wyboru).
Link do komentarza
Cytat

Ooooo jakże się mię te wszystkie lokalizacje podobują!! icon_lol.gif
Najbardziej ta z zamkiem w nazwie icon_wink.gif.
W antycznym dworze byłam na weselu - pokoje fajne, teren ośrodka tyż niczego sobie...

Ewa!
Dzięki!!
icon_mrgreen.gif


no ten Biłgoraj też blisko, jak ma być jeśka gdzieś koło Was to tak poszukałam....co byś się wpisała kochana icon_biggrin.gif w końcu icon_biggrin.gif

Cytat

Tak, próbuje się dodzwonić ale nie odbiera pani która się tym zajmuje. Będe próbować.
Czyli rozumiem, że wszyscy chcą noclegi w Zajeździe , w piątek potupajka ogólnodostepna, a na sobotę potrzebujemy jakąś salę z cateringiem. I niech za sobotę ustali koszt sali (bo menu juz zapodali do wyboru).


no i super....
Link do komentarza
Dostałam odpowiedź z Zajazdu.

"Rozwiązań (sala) może być kilka,ale najpierw musimy wiedzieć ile osób w ogóle przyjedzie,postaramy się gosci zadowolić.Myślę,że nie będzie takiej sytuacji że wszyscy zechca pokoje jednoosobowe,a jeżeli zechca zaproponujemy za dopłatą."

Napisała, że z salą na sobotę coś wymyślimy - dla niej najwazniejsze jest mieć ilość osób nocujących i to stosunkowo jak najszybciej.
W tym samym terminie mają dość spore wesele i musi ogarnąć sporo rzeczy.
Proponuje ustalić wczesny termin zamknięcia listy obecności - żeby nie utrudniac Jej zycia i żeby mieć pewnośc, że wszyscy "nasi" się zmieszczą. Dziś jest 3 września - ja proponuję określenie się co do obecności max. do 15 września (ja wyjeżdżam 19 września i nie bedę mogła sie zajmować sprawą aż do 28 września). W międzyczasie zdecydujemy się na menu.
Trzeba jak najszybciej poinformować ewentualnych chetnych na Jeśkę . Dziś już nie zdążę, ale jutro powysyłam privy do ludzi. Jeśli ktoś ma z kimś kontakt bezpośredni , albo telefoniczny - dzwońcie do ludzi i informujcie , że trzeba się tym razem szybko określić.






Pisała też, że w domku sa dwie łazienki - chyba nam to umknęło w ferworze. Ale czy to coś zmienia u nas? nie sądzę - z tego co widzę - każdy chce mieć swoją icon_lol.gif .
Link do komentarza
Cytat

Wysłałam privy do Forumowiczów. Z góry przepraszam za ten spam icon_wink.gif

Przypominam - liste obecności zamykam 15 września , do tego czasu każdy musi się określić co do uczestnictwa icon_smile.gif


OK and what about the catering? I suggest the option number 2
Link do komentarza
We wtorek przekazałam Pani Ani w Zajeździe listę obecności . Jeszcze ustalamy opcje sobotniego miejsca "posiedzenia" icon_wink.gif .
Jeśli nie uda mi sie ustalić przed wyjazdem - zaraz po urlopie sie tym zajmę.
Koszt kateringu sobotniego to 40zł (tak głosowaliście) , koszt noclegu to 50zł/os za dobę (tak jak było wcześniej zaproponowane w korespondencji z Zajazdu publikowanej przeze mnie na forum - bez śniadania , śniadanie kto chce może sobie na miejscu zakupić).
I tyle chyba w sumie.
Jutro wyjeżdżam, do 29 września nie będzie ze mną raczej kontaktu.
Na ewentualne pytania odpowiem po powrocie icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Siema !
Ja też chcę, włażę na forum a tu 2 tygodnie za późno ?!

Wiem, przespałem, ale na pewno gębę pokażę w piątek, nawet do rannej Soboty zostanę jak ktoś mnie przygarnie do pokoiku ,,,

Do zobaczenia !



Paweł - jeśli chcesz - napiszę do Zajazdu z informacją, że chcesz nocleg z piątku na sobotę. Bo zrozumiałam z treści wpisu, że do niedzieli nie zostajesz? Daj znać co i jak bo nie wiem jak będą rozlokowane osoby w pokojach i czy znajdzie się tak znienacka to jedno łóżko więcej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...