Skocz do zawartości

Jeśka w Zajeździe "Nadrzecze" okolice Biłgoraja


Recommended Posts

icon_lol.gif

Cytat

no to proszę oficjalnie dopisać Cooliberka icon_smile.gif



i Solę icon_smile.gif



cud się dokonał

Proszę zapisać i mnie!

PS:
jeden strzał i już 3 uczestników na liście! to się nazywa skuteczność icon_smile.gif Prawda?



a to czy cud się dokonał czy nie, to się dopiero okaże w terminie złotowym
Bo chciałem tylko przypomnieć, że różne zapisy już były, różne osoby zapisane były i nie zawsze wszyscy mimo zapisania byli obecni icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Bo chciałem tylko przypomnieć, że różne zapisy już były, różne osoby zapisane były i nie zawsze wszyscy mimo zapisania byli obecni icon_razz.gif



Zdarzyło raz jeden jedyny nie przybyć pomimo złożonej deklaracji - ale to było już tak dawno temu że nikt już nie pamięta że się zdarzyło icon_biggrin.gif

Wszystkie inne deklaracje zawsze kończyłem w zgodzie z zawartymi w niej uzgodnieniami icon_biggrin.gif

Jadę na ryby, na grzyby i może się przy okazji upoluje jakąś czapkę z bobra na zimę.....

Link do komentarza
Cytat

Ewa czekamy na ciebie i zastanawiam se jak se obrnisz


:th_0girl_impossible:

matko i córko, wpadłam jak ta przysłowiowa śliwka w bobiczkowokolibrowy kompot icon_lol.gif

Cytat

Jasssssne gacie icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif ..... a, właśnie - muszę wyprać zlotowe przechodnie icon_mrgreen.gif


prać?!

ja myślałam, że one naciągają mocą każdego kolejnego właściciela... każdy zostawia na nich cząstkę siebie... i gacie jak wino, z roku na rok lepsze i droższe icon_wink.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

mogę Ci pożyczyć moją czerwoną futrzankę, która upolowałam na zlocie zimowym w Krościenku icon_lol.gif


ta jest z bobra krościenskiego a ja pisałem o czapce z bobra biłgorajskiego
Ma cięższy włos, a włosy puchowe w dolnej warstwie kręcą się gęsto.

Górna warstwa czapki z bobra biłgorajskiego zawiera więcej pigmentu i zawsze łapie się do klasy Saga Furs.

Wyjaśniłem?
icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

a nie tak czasem w Szczwnicy? Znaczy w Zakopcu po drodze do Szczawnicy?



A wiesz, że teraz to już sama nie wiem? icon_redface.gif Tyle tego było icon_rolleyes.gif


Cytat

ta jest z bobra krościenskiego a ja pisałem o czapce z bobra biłgorajskiego
Ma cięższy włos, a włosy puchowe w dolnej warstwie kręcą się gęsto.

Górna warstwa czapki z bobra biłgorajskiego zawiera więcej pigmentu i zawsze łapie się do klasy Saga Furs.

Wyjaśniłem?
icon_biggrin.gif



Acha ... znaczy pigment Ci się nie podoba? icon_lol.gif


Cytat

Dubbing do suchych much, z bobra krośnieńskiego jest lepszy, bo ma delikatniejszy podszerstek która bardzo dobrze skręca się na nici.



Taaaa ... zapomnijcie, że dam wam moją czapkę na nici do much .... czy tak jakoś icon_biggrin.gif


Link do komentarza
Cytat

Piotr O. to elektrotechnik z Biłgoraja, ale zarazem finansista amator i międzynarodowy oszust. Mistrz świata w wyłudzaniu pieniędzy.
Wyłudził łącznie 40 milionów złotych, w tym 5 milionów dolarów od słynnego piłkarza Romario. Miał też doradzać finansowo księżniczce Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W końcu wpadł i trafił do więzienia. Po sześciu latach został warunkowo, przedterminowo zwolniony.
Okazało się jednak, że odsiadując wyrok, z za więziennych krat zdołał wyłudzić ponad 3,5 mln złotych. Wśród jego ofiar znalazł się także jego… adwokat.

Prokuratura apelacyjna przygotowuje już następny akt oskarżenia. Chodzi o kolejne wyłudzenie – 2,5 miliona złotych.



I my tam jedziemy icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

I my tam jedziemy icon_mrgreen.gif


zaprośmy go, wpiszmy na listę proszę proszę....ale bym się od niego nauczyła paru sztuczek icon_biggrin.gif

Cytat

Ajajajaj, kurczę, jakoś to muszę ogarnąć. Kilka dni jeszcze jest. Ciężka sprawa... diabli...


żadna cięzka sprawa, wystarczy dać znać Dadze....przyjeżdżaj albo przyjeżdżajcie będzie super icon_biggrin.gif
Link do komentarza
W moim mieście się wychował, a urodził za miedzą Bogusław B, któremu zarzucono mu m.in. zagarnięcie ponad 400 mln zł.
Za drugą miedzą (po drugiej stronie miasta) działał Józef J. i jego firma Colloseum dzięki której przytulił około 400 mln zł (a mówiło się też o 650 mln zł).
Popatrz w jakim środowisku/otoczeniu mi przyszło żyć na co dzień. icon_lol.gif



Cytat

zaprośmy go, wpiszmy na listę proszę proszę....ale bym się od niego nauczyła paru sztuczek icon_biggrin.gif


Te jego sztuczki mogłyby Cię/Was dużo kosztować icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Dobra ... mamy to !!!
Wynegocjowaliśmy brak opłaty za salę sobotnią w zamian za brak pojedynczego szwendania się i zamieszania związanego ze śniadaniami (w stylu: ten chce, a tamten nie a ten to sam nie wie icon_lol.gif ).
Czyli opłaty za salę nie ma, ale w zamian są dla wszystkich śniadania - wnioskowałam o godzinę 10 coby odespać potupajkę icon_mrgreen.gif .

Koszty kształtują się następująco:
Osoby dorosłe i duże dzieci (Gabrysia od Piotra) w pokojach dwu/trzyosobowych za cały pobyt:
100zł za pokój (2 noce)
30zł za 2 śniadania
40zł za catering sobotni
RAZEM: 170zł od osoby

FINITO !!! icon_biggrin.gif
Do zobaczenia icon_smile.gif

A, zapomniałabym - całość płatna na miejscu przy kwaterowaniu . Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

dzwoniłam przed chwilą - z pytaniem o ręczniki, dla pewności, żeby nie tachać - SĄ! icon_smile.gif
ale zapomiałam całkiem o suszarki spytać... icon_wink.gif

aha, internet jest "na kabel" icon_rolleyes.gif i nie wiem, czy przez telefon można bedzie korzystać...?


a mnie mówili że wivi to jak na kabel czy nie na kabel?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...