Skocz do zawartości

Elektryczna podłogówka głównym źródłem ogrzewania


Recommended Posts

Alternatywą wodnego ogrzewania podłogowego jest podłogówka elektryczna. Zapewnia ten sam komfort cieplny co wodna, a jest szybsza i tańsza do sporządzenia, jest też systemem, który po instalacji nie wymaga właściwie żadnej konserwacji poza kontrolą i właściwą regulacją elementów automatyki.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/ogrzewanie-podlogowe-i-grzejniki/a/18962-elektryczna-podlogowka-glownym-zrodlem-ogrzewania

Link do komentarza
Gość Parkiet Komplex
Przy elektrycznej podłogówce można zastosować przewody grzewcze zmiennooporowe (drogie), które dają pełną możliwość zmian zagospodarowania podłogi, bez skutków związanych z przegrzaniem posadzki lub uszkodzenia - przepalenia przewodu grzewczego. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
ja mam w całym domu standardową podłogówkę i jestem zadowolony. Dodatkowo praktycznie na całej powierzchni mam wylewkę anhydrytową, dzięki czemu podłoga nagrzewa się równomiernie i szybko, a koszty ogrzewania nie są duże. Najlepiej na etapie projektowania poczytać sobie o kosztach i paratmetrach technicznych, wtedy nie będzie niespodzianek.
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
Gość arturo72
Cytat

Witam,
Jakie firmy z ogrzewaniem elektrycznym polecacie?


Jeśli chodzi o ogrzewanie elektryczne pod wodną podłogówkę to Kospel i Elterm a jeśli chodzi o kable to Devi i Elektra.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...