Skocz do zawartości

Próg użytkowy do drzwi Gerda CP-30 (S)


Recommended Posts

Witam,

Mam problem z zakupem progu użytkowego do drzwi antywłąmaniowych do mieszkań Gerda CP-30 (S):
http://www.gerda.pl/index.php/drzwi-wejsci...?category_id=20 .Drzwi były montowane około 5 lat temu, a ja do mieszkania wprowadziłem się w tym roku i od razu okazało się ,że podczas montażu drzwi ktoś sobie ten próg ,,pożyczył'', a mnie zostawił z problemem. Polega on na tym ,że wylewka w mieszkaniu jest na oko z pół centymetra wyżej niż na klatce, co więcej Gerda nie ma w katalogu przypisanego do tych drzwi progu wysokiego (32 mm), a jedynie niski (19 mm). Ten drugi przymierzałem nawet i niby wszystko pasuje gdyby nie fakt iż próg ten nie zachodzi od strony klatki na próg montażowy ,a jedynie na nim leży. Dzwoniłem do przedstawiciela w tej sprawie ale nie był w stanie mi pomóc, to samo w punktach sprzedaży. Czy orientuje się więc ktoś czy próg 32 mm z innych drzwi by pasował i czy są takie progi ,żeby element który wchodzi pod drzwi od strony mieszkania był wyżej niż częśc progu która powinna dotykać podłogi na klatce? Dodam jeszcze ,że futryna jest symetryczna.

Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Ciekaw jestem czy dobry stolarz się znalazł, czy chodziło tylko narobienei szumu wokół Gierdy..


Szczerze mówiąc temat odłożyłem na bok z powodu braku czasu. Mam zakupiony próg do posadzek o jednakowej wysokości z obu stron. Będę szukał osoby któa rozwiąże mój problem. Szum wokół Gerdy? Niby po co?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...