Skocz do zawartości

cena projektu


Recommended Posts

Cytat

Za wille to dobra cena ale nie za kurnik. icon_biggrin.gif
Podaj w przybliżeniu jaki to domek wtedy będzie można bardziej coś konkretnego powiedzieć.
W mojej okolicy za indywidualny wołają do 5-6 tys.


On mi powiedział że wielkość domu nie ma znaczenia. To jest projekt z adaptacją. Ja chcę postawić dwa takie same domy. Za jeden chce 15 tyś a za dwa takie same projekty z adaptacją 23 tyś. Działki są obok siebie. Chcemy domy o powierzchni do 160 metrów z jednym lub dwoma stanowiskami garażowymi. Edytowano przez rebepas (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
jeżeli trafiłeś do pracowni profesjonalnej z wyrobiona marką, gdzie siedzi kilku czy kilkunastu architektów to się nie dziwię, że taką cenę Ci powiedzieli.
Możesz zrobić to o wiele taniej co nie znaczy , że gorzej. Podzwoń po różnych architektach/projektantach to się przekonasz jakie są ceny. I wcale nie musza to być fachowcy z Twojej okolicy.
Mój kolega dwa lata temu robił indywidualny i wraz z adaptacja zapłacił coś koło 5 tys za domek 150 m2.
Link do komentarza
stawki architektów to 80 zł/m2 pow domu

Cytat

jeżeli trafiłeś do pracowni profesjonalnej z wyrobiona marką, gdzie siedzi kilku czy kilkunastu architektów to się nie dziwię, że taką cenę Ci powiedzieli.
Możesz zrobić to o wiele taniej co nie znaczy , że gorzej. Podzwoń po różnych architektach/projektantach to się przekonasz jakie są ceny. I wcale nie musza to być fachowcy z Twojej okolicy.
Mój kolega dwa lata temu robił indywidualny i wraz z adaptacja zapłacił coś koło 5 tys za domek 150 m2.


Ja 4 lata temu dałem 2800...


za 182m2 + poddasze icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Adaptacja za 15 tyś? O mamo.
W moich rejonach to biorą ok 6 tyś za indywidualny projekt i miałam nadzieję na urwanie z tych 6 kilka złotych jeżeli będzie to adaptacja projektu gotowego.
Jeżeli to adaptacja bez, że tak powiem "inwencji twórczej" projektanta to raczej sporo.


Tym bardziej, że on bierze dwa takie same projekty, to powinien dostać rabat. No chyba, że te 15 koła to już po rabacie cena jest icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...