Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

Witam,

mam pokryty dach folja paraprzepuszczalna i przybite laty .
Zaczelo padac i moj dach cieknie , jest to normalne czy raczej nie
prosil bym o porade

pozdrawiam


Jest to nienormalne, że cieknie jak również jest nie nienormalne, że dałeś membranę zamiast papy oraz to jest też nienormalne, że masz przybite kontrłaty na całej powierzchni dachu a gdzie łaty? po czym dekarze chodzili? zapewne po tej membranie i ją uszkodzili.
Zobacz co jest na zewnątrz w miejscu gdzie przecieka oraz powyżej tego miejsca, musi być jakieś uszkodzenie membrany.
Link do komentarza
Cytat

bylem z nimi pod dachem i powiedzieli ze te kontrlaty gdzie cieknie obkleja sylikonem dekarskim
bo tak sie robi.


Niech Oni sobie oczy zakleja tym silikonem, najlepiej jak będą na dachu i żeby sobie zeszli na dół.
Powiedz mi kto Ci doradził membranę na pełne deskowanie, też Oni?
A kto robił Ci więźbę?
Jak widzę jest ona nowa i od razu żeby była prostowana "półmetrowymi" kontrłatami?
Goń to towarzystwo w piz.... i weź porządnych fachowców.
Link do komentarza
Cytat

bylem z nimi pod dachem i powiedzieli ze te kontrlaty gdzie cieknie obkleja sylikonem dekarskim
bo tak sie robi.


Blachę na samochodach też się klepie, ale jakoś nikt nowych, "fabrycznie" klepanych kupować nie chce.
Resztę napisał Ci mhtyl.
Zastanów się na chłodno co będzie wart ten dach skoro już na tym etapie wymaga "wynalazków".
Jest takie powiedzenie - 'przyjdzie kit i będzie git"... chcesz tak mieś i żyć ze świadomością że sam się na to zgodziłeś?
Link do komentarza
Cytat

:hahaha2:

Henio, mój bohaterze. Jesteś niezawodnym poprawiaczem humoru :hug:


Tak nieraz uda mi się coś prawdziwego, oryginalnego napisać icon_biggrin.gif

Cytat

to nie jest nowy dach , mialem plyty eternitowe wszystko zwalilem pozostala tylko wiezba , deski calowki dalem .


To w takim razie ów fachowcy powinni sprawdzić równość połaci przed nabiciem desek.
Tak na marginesie, ja mam membranę dachową i jakoś w miejscach gdzie są nabite kontrłaty u mnie nie przecieka.
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...