Skocz do zawartości

Plac zabaw w ogrodzie


Recommended Posts

Gdy w domu jest małe dziecko, najczęściej i tak robimy dla niego piaskownicę. A gdyby tak postawić w ogrodzie zestaw zabawowy? Jeśli się na nie zdecydujemy, zastanówmy się, gdzie umieścić urządzenia do zabawy. Dzieci lubią zaciszne kąciki, ale z drugiej strony lepiej widzieć bawiącą się pociechę, np. z okna kuchennego.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrod/a/880-plac-zabaw-w-ogrodzie

Link do komentarza
Gość Dudek2000
Bardzo ciekawy artykuł. Jako uzupełnienie dodam, że bezpieczne nawierzchnie to podstawa podczas własnoręcznego budowania placu zabaw. Grubość nawierzchni powinna być uwarunkowana od wysokości krytycznej.
Link do komentarza
A ja mam plac zabaw ogrodzony takimi palisadami z betonu. W środku sam czysty piasek. Większość pracy wykonałem samodzielnie, według własnego pomysłu. Trochę czasu poświęcić na główkowanie jak wszystko zorganizować, tak by było bezpiecznie i można używać betonu również tam gdzie skaczą dzieciaki.
Link do komentarza
Cytat

A ja mam plac zabaw ogrodzony takimi palisadami z betonu. W środku sam czysty piasek. Większość pracy wykonałem samodzielnie, według własnego pomysłu. Trochę czasu poświęcić na główkowanie jak wszystko zorganizować, tak by było bezpiecznie i można używać betonu również tam gdzie skaczą dzieciaki.


I drutu kolczastego też można używać tam gdzie skaczą dzieciaki, ale do czasu!
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Gość Małgośka
Plac zabaw pełni bardzo istotną rolę w życiu każdego dziecka. My mieszkamy w domu jednorodzinnym i niestety nigdzie w pobliżu nie ma żadnego placu zabaw. Wpadliśmy na pomysł by zafundować naszym dzieciom chociaż małą zjeżdżalnie i huśtawkę. Bardzo chętnie się bawią w ogrodzie, a nam aż miło się patrzy na ich zadowolenie.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 10 miesiące temu...

A na moim podwórku, przed 65 laty był trzepak z rurek stalowych i huśtawka z belki położonej na kamieniu i wydeptany placyk - kiedyś trawnik - i byliśmy również bezpieczni, czego dowodem jest fakt, że jeszcze żyję... :yahoo:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...