Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: EL-BUD Śrem


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
UWAGA!!!

Totalny brak kompetencji. Proszę omijać ten składzik!!!. Brak szacunku do zmarnowanego czasu klienta. Cyt. "ja nie mam czasu dla tak drobnych zmówień" nie to nie są inni, naprawdę nie warto, szkoda nerwów i czasu.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość klient
Nie polecam firmy. Zero szacunku dla klienta. Zamawiam towar, sam muszę dzwonić dopytywać o termin realizacji, kwotę zamówionego towaru. Gdy okazuje się że na towar trzeba zbyt długo czekać- firma chce zwrócić ale tylko część wpłaconej zaliczki.
NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W TEJ FIRMIE.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Gość Klient -21-08-2015 ŚREM
Nie polecam ZERO szacunku dla klienta na dowóz który firma oferuje gratis trzeba czekać kilka dni lub tydzień dowożą kiedy im pasuje,nie potrafią odliczyć ile potrzeba blachy na pokrycie dachowe,co to za obsługa.Sądzę że są to moje ostatnie zakupy w tej firmie.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Gość Do Kaczmarek
Jeśli towar w nienaruszonym stanie zwracany w ustawowym terminie i zakupiony na paragon mają obowiązek przyjąć! Spawa do zgłoszenia w UOKIK i będą chodzili jak zegarek.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość klient
Jestem zawiedziony tą hurtownia,chciałem zwrócić w nienaruszonym stanie towar,lub zamienić na inny towar,okazało się że sprzedawca poinformował mnie podaczs zakupu,iż nie będzie problemu,a po nie całym tygodniu od zakupu była inna rozmowa-decyzją szefa nie ma takiej możliwości dlatego,że nie kupowałem wszystkich materiałów na budowę w ich hurtowni.skandal i żal
P.S dlatego tego tak nie zostawię-zgłosiłem sprawę do UOKIK
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość Były już klient
Dla tej firmy liczy się tylko klient który kupuje kompleksowo np. na budowę domu. Gdy tak było to byli mili i usłużni(nawet gburowaty szef) gdy budowa się skończyła i potrzebne są już drobne zakupy mają teraz mnie w d... to ja ich też NIE POLECAM tej firmy są w Śremie inne. Ja nie kupię tam już nawet gwoździa.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość Były Klient
Jestem zawiedziony jakością obsługi firmy Elbud. Od 3 lat kupowałem materiały i nie było problemu z zamówieniem i dostawa. Niestety ostatnie zamowienie zostało potraktowane bardzo nieprofesjonalnie, dwa miesiące czekania na towar, przez trzy tygodnie pracownicy nie potrafili odpowiedzieć na proste pytanie, czy towar jest już w firmie. Za każdym razem słyszałem, sprawdzimy i oddzwonimy:)Ale nikt nie oddzwaniał:) Gdy już ustalono. ze towar jest na miejscu, ogromny problem z transportem! Przez następne dwa tygodnie ustalano transport, gdy już ustalono to nikt mnie nie powiadomił:) Pracownicy wiedzieli, ze po pierwsze mieszkam w Poznaniu i potrzebuje czasu, żeby dojechać, po drugie, ze bardzo zależy mi, żeby towar został rozładowany na pietrze budynku. Przez przypadek rano dzwoniac do firmy Elbud i dowiaduje się , ze kierowca już jedzie i w dodatku małym transportem i zrzucili towar gdxie mu pasowało, czyli na ziemie:)))Pomimo prośby, żeby zabrał towar i przyjechał dużym transportem i prób rozmowy z reprezentantem firmy, złośliwie pozostawiono towar na miejscu. Nie polecam zakupu towaru w firmie Elbud!:))))
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Klient
Już kolejny raz nas oszukali, gdzie mają napis zaliczki nie zwracamy w to miejsce musimy wziąć inny towar.Chociaż nie chcemy nic już z tej firmy brać jesteśmy zmuszeni żeby odzyskać pieniądze :-(
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość ZAWIEDZIONY

Firma niby konkretna ale nieodpowiedzialna sprzedaje towar z transportem za który kasuje jak za przysłowiowe zborze dowozi częściowo kierowca informuje że reszty niema na magazynie po wizycie w siedzibie okazuje się iż towar jest i był tylko go nie zabrano szef karze załadować gabaryty do mojej osobówki po stanowczej odmowie pracownicy stwierdzają że jestem głupi mam sobie przemyśleć i zabrać towar sam nie polecam tej firmy nikomu

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...