Skocz do zawartości

Wymiana kotła węglowego na węglowy lub gazowy


Recommended Posts

Gość Drillo
Wymieniać teraz na węglowy mija się z celem. Ja nawet przy niedrogim piecu gazowym po połączeniu z panelami solarnymi (a sam kocioł też kondensacyjny) mam teraz i większy komfort i większą oszczędność w eksploatacji.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Antoni
Dokładnie! Już nie mówiąc o zanieczyszczeniu środowiska! W gminie Kraków są aktualnie dofinansowania na wymianę kotłów węglowych. Można uzyskać nawet 100% zwrotu kosztów inwestycji. Skorzystałem i teraz nie muszę się już martwić o "dokładnie do pieca"
Link do komentarza
Cytat

Dokładnie! Już nie mówiąc o zanieczyszczeniu środowiska! W gminie Kraków są aktualnie dofinansowania na wymianę kotłów węglowych. Można uzyskać nawet 100% zwrotu kosztów inwestycji. Skorzystałem i teraz nie muszę się już martwić o "dokładnie do pieca"


Fajnie się "cwaniakować" jak się ma gaz. Nie wszędzie jest doprowadzony a jeżeli już to przy nowo wybudowanym domu lub starym ale dobrze ocieplonym tylko ogrzewanie na prąd.
Nie wszystkich stać ot tak od dziś podłączyć sobie gaz, bo za przyłącze to już gmina na pewno nie zwraca czy dofinansowuje.
Link do komentarza
  • 7 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...