Skocz do zawartości

Historia edycji

Delekt

Delekt

Dzieki za blyskawiczną odpowiedź.

Też mi to przychodziło do głowy,

Deski kupowali i malowali stare stolarze, więc wydawało mi się że wiedzą co robią, ja je zobaczyłem podczas montażu.

Podejrzewam że deski były bardzo niedawno cięte w tartaku, (wydaje mi sie że slyszalem ze nową partie robi co dwa tygodnie - co może świadczyć że są bardzo świeże - ale nie wiem co to znaczy. W stolarni zostały jeszcze dwie nieruszone - nie malowane deski- dać je do zbadania wilogci ? są jakieś normy które powinna spelniać deska do sprzedaży.

Stolarze kazali mi kupić tylko olej do olejowania, nie wiem czy oni impregnowali, możliwe że nie.

Delekt

Delekt

Dzieki za blyskawiczną odpowiedź.

Też mi to przychodziło do głowy,

Deski kupowali i malowali stare stolarze, więc wydawało mi się że wiedzą co robią, ja je zobaczyłem podczas montażu.

Podejrzewam że deski były bardzo niedawno cięte w tartaku, (wydaje mi sie że slyszalem ze nową partie robi co dwa tygodnie - co może świadczyć że są bardzo świeże - ale nie wiem co to znaczy. W stolarni zostały jeszcze dwie nieruszone - nie malowane deski- dać je do zbadania wilogci ? są jakieś normy które powinna spelniać deska do sprzedaży

Delekt

Delekt

Dzieki za blyskawiczną odpowiedź.

Też mi to przychodziło do głowy,

Deski kupowali i malowali stare stolarze, więc wydawało mi się że wiedzą co robią, ja je zobaczyłem podczas montażu.

Podejrzewam że deski były bardzo niedawno cięte w tartaku, (wydaje mi sie że slyszalem ze nową partie robi co dwa tygodnie - co może świadczyć że są bardzo świeże - ale nie wiem co to znaczy. W stolarni zostały jeszcze dwie nieruszone deski- dać je do zbadania wilogci ? są jakieś normy które powinna spelniać deska do sprzedaży

×
×
  • Utwórz nowe...