Skocz do zawartości

Brama garażowa z hipermarketu i kłopoty z montażem


Recommended Posts

Bramę spontanicznie kupiliśmy w hipermarkecie budowlanym. Po prostu zobaczyliśmy białą segmentową bramę z napędem w promocji i ucieszyliśmy się, że ma tak przystępną cenę i będzie idealnie pasować do kolorystyki naszego domu. Dopiero na miejscu okazało się, że... - mówią Zosia i Kazik, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy bramę użytkują od 2010 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/garaz/a/19275-brama-garazowa-z-hipermarketu-i-klopoty-z-montazem

Link do komentarza
Jesteś frajer i jak nie masz typowego otworu do którego pasuje brama z marketu to czego osie spodziewałeś że co się naciągnie do wymiarów które masz ? Opis artykułu bezsensu pretensje do garbatego ze ma dzieci proste.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
zawsze powtarzam za madrzejszymi od siebie, ze montaz to przy bramie garazowej PODSTAWA. najlepsza brama polegnie, jesli juz na tym etapie fachowcy spartaczą sprawe. ja mam hormanna 20 lat prawie i jeszcze nie mysle o emeryturze dla mojej bramy bo nie ma takiego powodu. ale fakt faktem, ze od poczatku wszystk bylo zrobione jak trzeba; nigdy nic sie nie paczylo, nie wialo, nie przemarzało
Link do komentarza
  • 6 lata temu...

Zauważyłem zmianę temperatury w garażu po montażu bramy segmentowej. Otwór prawie standardowy - delikatna korekta w glifach. De facto brama Hormann. Sama obsługa bardzo wygodna - za pomocą pilota. (2 piloty w komplecie). Jest jednak jeden warunek - montaż przez ekipę wyspecjalizowaną - poprzedzony profesjonalnym pomiarem. Supermarketowe zakupy i montaż na własną rękę odradzam.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...