Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
ECI

Wózek dwukołowy aluminiowy taczkowy EXPRESSO

Recommended Posts

Aluminiowy wózek expresso w wyk. standardowym to najlepiej sprzedający się egzemplarz wózków Expresso. Uniwersalność wózka sprawia , że idealnie sprawdza się w niemal każdej sytuacji. Prosta i ergonomiczna konstrukcja oraz łatwy dostęp do części czyni go praktycznie niezniszczalnym. Wózek posiada rączki które zabezpieczają przed otarciami rąk podczas kontaktu ze ścianami i przeszkodami. Płozy wózka Expresso wykonane z towrzywa umożliwiają wciągnięcie lub zsunięcie po schodach wózka w łatwy i wygodni sposób. Ten typ wózka Expresso może być wyposażony w gumowe koła pompowane a także koła z pianki poliuretanowej, dodatkowo istnieje możliwość dokupienia różnego rodzaju szufli w zależności od Państwa potrzeb.

Cena: 1669 pln

Zadzwoń

tel: 77 418 39 85
tel: 77 418 39 86

Napisz

marketing@eci.com.pl

Drogi użytkowniku "mhtyl":
Owszem - za 669 zł możemy zaproponować zwykły aluminiowy bez elementów wymiennych.

Jeśli chodzi o EXPRESSO - to zanim zaczniesz ponownie pisać bzdury, zorientuj się ile dany produkt kosztuje u producenta. Edytowano przez ECI (zobacz historię edycji)

No skoro z tak grubej rury walisz ....

Jak dla mnie firma która uprawia marketing na krzywy ryj, nie jest godna nawet szczątkowego zainteresowania.
Dodam bardzo chybiony marketing, bo to Forum raczej "drobnych" inwestorów, którzy nie potrzebują badziewia pt. stara gilotyna za 1/2 wartości wykonania dachu.

Cytat

Drogi użytkowniku "mhtyl":
Owszem - za 669 zł możemy zaproponować zwykły aluminiowy bez elementów wymiennych.

Jeśli chodzi o EXPRESSO - to zanim zaczniesz ponownie pisać bzdury, zorientuj się ile dany produkt kosztuje u producenta.

Kolego ECI, tak się składa że coś niecoś w temacie narzędzi i tym podobnych mam rozeznanie.
A to, że ile kosztuje u producenta to guzik mnie obchodzi, jak dla mnie to tylko jakiś naiwny lubiący gadżety ten wózek kupi.
Wózek przedstawiony poniżej kosztuje 500 zł i wolę jego niż to cudo za 1699 zł.
Nie przedstawiam go jako reklamę tylko po to aby zobrazować różnice cenową.

I na koniec napiszę,że mam wózek Exspressso mały składany, nie kupiłem tylko dostałem od kolegi z Niemiec i po jakimś czasie użytkowania trafiło go. Blokada która blokuje kółka po rozłożeniu trzasnęła, a cena tego cuda jak sprawdziłem teraz to koszt około 600 zł za wózek który niby wytrzymuje obciążenie 80 kg a trzasnął przy niecałych 50 kg.
Więc wybacz ale wiem co piszę, i nikomu nie bronię czy zabraniam kupować Waszego cuda.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...