Skocz do zawartości

Pytanie o elewacje frontową


Recommended Posts

Witam, wiem, że temat był wałkowany wiele razy, ale mam nietypową sytuacje. chciałbym kupić projekt
http://projekty.domowy.pl/projekty-domow/w...tml?BOTId=13714
ale w MPZP mam zapis o elewacji frontowej max 14 m. Nie dopisali nic o tolerancji, ale rozumiem ze zgodnie z ustawą jest +20% tak?
Druga rzecz, ze garaz jest cofniety ponad 1,5m, a pani w urzedzie powiedziala ze jak bedzie cofniety 1,5m to juz sie nie bedzie liczyl do elewacji frontowej. Czy jest jakis zapis prawny ktory o tym mowi? Czy ktos już cos takiego slyszal? Nie chcialbym po calej tej mordedze z papierami sie dowiedziec ze od poczatku projekt byl do kitu.
prosze o odpowiedz
Link do komentarza
Aha, jeszcze jedno pytanie.
Jest też napisane: wysokość zabudowy- 2 kondygnacje, 7,5-8,5 m od poziomu terenu do kalenicy.
Rozumiem, że muszę mieć poddasze/piętro ? nie może być to dom parterowy?
Czy ew.projekt z poddaszem do adaptacji byłby rozwiazaniem? jestem zwolennikiem parterowki
Link do komentarza
Projekt gotowy musi być dopasowany do lokalnych wymagań dlatego przed zakupem trzeba porozumieć się z miejscowym architektem, który i tak będzie opracowywał projekt zagospodarowania działki niezbędny do uzyskania
pozwolenia na budowę. Warto więc wspólnie z architektem wybrać odpowiedni projekt pasujący do wymagań MPZP.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...