Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolejny dzień na mojej budowie był naprawdę wyjątkowy,
a to za sprawą firmy Petecki, bo to właśnie z tej firmy zamówiłam okna do mojego wymarzonego domu.
Jestem bardzo zadowolona z ich usług i dlatego właśnie postanowiłam napisać.
Wielu inwestorów szuka po omacku najlepszego rozwiązania-możecie już przestać szukać!:)
Okna firmy Petecki ,to wysoka jakość w przystępnej cenie. Wszystkich niedowiarków zapraszam na mojego faceboka
Anna Mirowska

DSC01446.jpg


tam możecie naocznie się przekonać co do jakości prac i efektów wizualnych. Jest to nasza firma lokalna z Łasku.
Warto promować to co nasze, ponieważ zgodnie z powiedzeniem ''Cudze chwalicie swego nie znacie...'',
często stawiamy na kota w worku zamiast rozejrzeć się dokoła, być może obok nas jest najlepsza oferta.
Warto zaufać swoim lokalnym firmom, im najbardziej zależy na naszej opinii-dlatego tak bardzo się starają.
Polecam serdecznie ich usługi bo na to zasługują. Pozdrawiam serdecznie.
Link do komentarza
Cytat

Załużmy źe Ci wierzę, i cieszę się razem z Tobą .
Czekając na kolejną reklamę icon_smile.gif


Zapraszam Cię na moją budowę:-)Jest prawdziwa i aktualna. Jestem kobietą budującą, która dzieli się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Szkoda że mierzysz mnie swoją marą
To już cieszyć się nie wolno o poleceniu nie wspomnę?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Zapraszam Cię na moją budowę:-)Jest prawdziwa i aktualna. Jestem kobietą budującą, która dzieli się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Szkoda że mierzysz mnie swoją marą
To już cieszyć się nie wolno o poleceniu nie wspomnę?
Pozdrawiam



co do mierzenia swoją miarą
to jest tu specjalna zakładka gdzie można się reklamować i mam w niej swój wpis
świadczę usługi w zakresie określonym i wcale nie mam zamiaru tego ukrywać
bynajmniej wiem "cokolwiek " o tym o czym piszę .


co do osób budujących to sorki ale na łamach całego forum nie znajdziesz ani jednego budującego który zaczyna od okien icon_smile.gif
był jeden taki co zaczynał od drzwi i na zdrowie mu to nie wyszło -(SPAM).
Sorki wielkie rozumiem że cię radość rozpiera bo wstawili Ci okna ,
ale gdzie pozwolenie na budowę , gdzie projekt , gdzie ławy , gdzie ściany gdzie strop , gdzie ściany , gdzie dach ????
i dopiero okna wzbudziły w Tobie taką radość ?????

powtarzam przypuśćmy że Ci wierzę i cieszę się razem z Tobą , bo nie każdy swoją obecność na forum musi zaczynać od zamiaru kupna działki .
bynajmniej rzadko ( wręcz się nie zdarzyło ) by taki wpadający a to z tym czy innym konkretnym produktem nie był spamerem icon_smile.gif.
jesteś kolejną budującą i zmagającą się z trudami nadzoru i kombinowania co i za co - witaj na forum .
jesteś przedstawicielem producenta też witaj - tylko prośba i rada - nie rób z ludzi idiotów lepiej ogłoś się oficjalnie a nie jakieś dziwne podchody

tak czy inaczej witaj i daj się poznać inaczej niż przez spam - sama przyznasz że tak to właśnie wygląda ;P
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...