Skocz do zawartości

Dom z ogniwami fotowoltaicznymi


Recommended Posts

Marta i Przemysław mają nowoczesne podejście do konfigurowania domowych instalacji. Dążą do tego, żeby w przyszłości koszty utrzymania ich domu oraz siedziby firmy zbliżały się do zera, a nie wciąż rosły, jak w wielu polskich rodzinach. W obniżaniu kosztów eksploatacji pomagają im obecnie między innymi ogniwa fotowoltaiczne i automatyka budynku.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/19230-dom-z-ogniwami-fotowoltaicznymi

Link do komentarza
niby fachowcy a jak można zrobić ogrzewanie podłogowe- to najgorsze rozwiązanie dla naszego klimatu- jeszcze jak to jest zautomatyzowane to życzę ciepłych mrozów wiosną :)))))))))i małych wahań temperatury
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

niby fachowcy a jak można zrobić ogrzewanie podłogowe- to najgorsze rozwiązanie dla naszego klimatu- jeszcze jak to jest zautomatyzowane to życzę ciepłych mrozów wiosną icon_smile.gif))))))))i małych wahań temperatury


Bzdury, brednie i "trzecia prawda", takie wpisy powinny i zapewne będą kasowane.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Witam. Również jestem po politechnice. Po przeczytaniu twierdzę, że ww inwestorzy jeśli na prawdę są po politechnice to chyba kończyli ją w systemie zaocznym i na egzaminach komisyjnych.

Ja swój dom zbudowałem sam "tymi rękoma", ale mniejsza o to, mam dużo nowocześniejsze rozwiązania dotyczące energooszczędności. Ta ich budowa to mogła by być z przydomkiem super ale w połowie lat 90tych.

Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...