Skocz do zawartości

A może robocik sprzątajacy ?


Recommended Posts

Mnie bardziej interesuje, czy najbardziej podstawowy model poradzi sobie z ogarnięciem podłóg w mieszkaniu 50m2? Nie mam żadnych wykładzin, tylko płytki i panele. Na stronie producenta https://irobot.pl/pl/ widnieje obecnie 9 różnych modeli, które różnią się od siebie parametrami. Czy ktoś z użytkowników mógłby podpowiedzieć, który model jest najbardziej optymalny, tzn, gdzie stosunek ceny do funkcji jest najlepszy. 

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Dołączę do tematu, bo sam mam robota sprzątającego. Zakupiony z Chin (wiadomix), za 500 zł, odkurza i "myje" podłogi. Z tym myciem to przesada, bardziej bym to nazwał przemyciem podłogi (ma pojemnik z wodą, woda idzie do szmatki i tak jeździ, kłaki przyklejają się do szmatki). Mam go od roku i jestem super zadowolony. Narzeczona szczęśliwa, bo robot radzi sobie naprawdę dobrze, odciążając ją trochę. I o to chodziło. Mieszkanie ok. 60m, wszędzie gładkie podłogi, brak dywanów. Odkurza codziennie, na mokro 2 razy w tygodniu. Przemywanie na mokro też całkiem zgrabne, a do niego miałem najwięcej obaw, ale np. radzi sobie z zaschniętymi plamami (nie każdymi, ale z większością owszem) po gotowaniu. Nasz model to ilife v5s pro. 

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, niezlyfachowiec napisał:

Taki robot to świetna sprawa, jednocześnie odkurzający i myjący. Można nogi wyłożyć wygodnie a on robi za nas całą robotę :) szczególnie przydatny gdy jest w domu małe dziecko.

 

Z tym myciem, jak już zaznaczyli przedmówcy — bym nie przesadzała ;)

Jednak fajnie i bezobsługowo odkurza :)

Posiadam, polecam :)

P.S. Sierściuchy nieustannie zaskoczone i zdziwione, kiedy puszczam go po podłodze. Grzeczniejsze są i schodzą mu z drogi ... chyba się boją ;) 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...