Skocz do zawartości

Malutkie mieszkanko 20m2 mój pierwszy własny kąt!


Recommended Posts

Hej. Potrzebuje Waszej rady! Mam malutką kawalerkę 20m2 całość. Plan na kuchnie : białe szafki wiszące, dolne limonkowe płyta połysk, przestrzeń między szafkami fototapeta za szkłem hartowanym, ściany białe, jedna limonkowa,gres połysk biały. Dodam że kuchnia nie jest aneksem a osobnym ciemnym pomieszczeniem(w sumie zmieszczą sie tam tylko jedna szafka,kuchenka i lodówka nic więcej:/ naprzeciw ściany z szafkami planujemy blat składany do przygotowywania posiłków ). Kuchnia na pokój przez wąskie drzwi przesuwne. Plan na pokój : szara ciemna ściana na niej biały stolik rtv na całej długości reszta ścian biała?? może macie jakiś pomysł??, na przeciw ciemno szary narożnik, stolik ze szkła, panele jasno szare?? właśnie problem z panelami..icon_smile.gif oczywiście dojdzie jakaś szafa i stółicon_smile.gif Nie wiem czy to dobry wybór kolorów na tak małe mieszkanie... chcę żeby było funkcjonalne i kuchnia żeby współgrała z pokojem.Jakieś rady??
Link do komentarza
Cytat

Hej. Potrzebuje Waszej rady! Mam malutką kawalerkę 20m2 całość. Plan na kuchnie : białe szafki wiszące, dolne limonkowe płyta połysk, przestrzeń między szafkami fototapeta za szkłem hartowanym, ściany białe, jedna limonkowa,gres połysk biały. Dodam że kuchnia nie jest aneksem a osobnym ciemnym pomieszczeniem(w sumie zmieszczą sie tam tylko jedna szafka,kuchenka i lodówka nic więcej:/ naprzeciw ściany z szafkami planujemy blat składany do przygotowywania posiłków ). Kuchnia na pokój przez wąskie drzwi przesuwne. Plan na pokój : szara ciemna ściana na niej biały stolik rtv na całej długości reszta ścian biała?? może macie jakiś pomysł??, na przeciw ciemno szary narożnik, stolik ze szkła, panele jasno szare?? właśnie problem z panelami..icon_smile.gif oczywiście dojdzie jakaś szafa i stółicon_smile.gif Nie wiem czy to dobry wybór kolorów na tak małe mieszkanie... chcę żeby było funkcjonalne i kuchnia żeby współgrała z pokojem.Jakieś rady??



Wszystkie pomysły do dobre, proponuję jedynie dodać:
- na ścianie za sofą fototapetę
- podłogę jak na zdjęciu
Pozostałe ściany (poza planowaną szarą) pozostawić białe.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Nawet małe mieszkanka mogą fajnie wyglądać w szarościach .... moja propozycja : wpisujesz w google "kawalerka w szarościach" , włazisz na obrazki .... i tadaaaaaam icon_biggrin.gif . Sporo tego znalazłam, niektóre naprawdę bardzo fajne i pomysłowe icon_smile.gif









I wiele, wiele, wiele inych. W internecie można znaleźc naprawdę sporo fajnych inspiracji icon_biggrin.gif
Skoro nie fototapeta - to może naklejka? Ja mam z napisem Home w wielu językach - uwierz mi, nie odlepia się icon_wink.gif . Jest sporo róznych wzorów od obrazków po napisy icon_smile.gif

Liczę na fotorelację z dekorowania mieszkanka icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

Ale wejście z kuchni do kibelka .... nie wiem, ale to przerasta moje wyobrażenie korzystania z obydwu pomieszczeń


A masz wyobrażenie jak wygląda mieszkanie o pow 20 m2? Jak nie masz to się nie wypowiadaj, bo porównujesz mieszkanie wielkości pokoju w domu jednorodzinnym.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...