Skocz do zawartości

Studnie głębinowe - szukam dobrego specjalisty


Recommended Posts

Witajcie. Czy może ktoś polecić dobrego wykonawce studni głębinowych w kujawsko-pomorskim, najlepiej w okolicach Bydgoszczy? Kupiliśmy z żoną niedawno dom i kilku znajomych polecało nam studnie głębinową bo to duża oszczędność kosztów, brak opłat za pobieranie wody, tylko podobno ceny budowy studni nie są najtańsze. Chciałbym znaleźć dobrego fachowca, który miał już trochę realizacji, ale przy okazji nie bardzo drogiego.
Link do komentarza
Moim zdaniem - Zrób sobie wyliczenia kosztowe dotyczące studni głębinowej i korzystania z wody z wodociągów. Nie zawsze wiercenie ma sens ekonomiczny.
Przykładowo ja sobie to swego przeliczałem (dla siebie) i zrezygnowałem (aczkolwiek były i inne powody rezygnacji).
Tym bardziej że najczęściej nie ma gwarancji że po wywierceniu studni będzie w niej odpowiednia ilość wody.

Oczywiście aby zrobić to co opisałem powyżej musisz mieć ceny wykonawców w swojej okolicy i określić na jaką głębokość trzeba wiercić. Popytaj sąsiadów. Edytowano przez NOTO (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Witajcie. Czy może ktoś polecić dobrego wykonawce studni głębinowych w kujawsko-pomorskim, najlepiej w okolicach Bydgoszczy? Kupiliśmy z żoną niedawno dom i kilku znajomych polecało nam studnie głębinową bo to duża oszczędność kosztów, brak opłat za pobieranie wody, tylko podobno ceny budowy studni nie są najtańsze. Chciałbym znaleźć dobrego fachowca, który miał już trochę realizacji, ale przy okazji nie bardzo drogiego.



Witam serdecznie.
Jeśli temat studni głębinowej jest wciąż aktualny, to proszę o kontakt na e-mail: centergeo@centergeo.com.pl
Przygotuję nieodpłatnie ekspertyzę hydrogeologiczną (jestem uprawnionym geologiem) o możliwości ujęcia wody.
Do wykonania takiej ekspertyzy potrzebna będzie w miarę dokładna mapka, dzięki której będzie można określić lokalizację działki, na której ma zostać wykonana studnia.
Do ekspertyzy dołączę przewidywany kosztorys.
Pozdrawiam Damian Kałus.

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...