Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

11 godzin temu, D.Ruda VisBud Projekt napisał:

Żywice gładkie się rysują!!!

Tak więc drogie i nie bez wad.

11 godzin temu, D.Ruda VisBud Projekt napisał:

Po pierwsze to była któraś już wizyta panów na tej posadce bo widać że podłoże było zagruntowane przynajmniej 24 godziny wcześniej.

To dokładnie tak samo jak pod kafle - trzeba zagruntować.:icon_biggrin:

Miałem ochotę zrobić kuchnię w tej technice, ale po podliczeniu kosztów zdecydowałem że będą kafle 120x60x0,5 cm.  Żywica jest jednak za droga i nie lubię pałętających się po chałupie fachowców po których i tak wszystko trzeba poprawiać, a kafle kładę sam.

Żywicę to w zasadzie rozważałem tylko z powodu tego że miałem bardzo małą wysokość po zerwaniu starych kafli żeby dorównać do istniejącej podłogi w innym pomieszczeniu. Ale po znalezieniu dużych kafli o grubości 5 mm, szybko porzuciłem ten pomysł.

demo

demo

11 godzin temu, D.Ruda VisBud Projekt napisał:

Żywice gładkie się rysują!!!

Tak więc drogie i nie bez wad.

11 godzin temu, D.Ruda VisBud Projekt napisał:

Po pierwsze to była któraś już wizyta panów na tej posadce bo widać że podłoże było zagruntowane przynajmniej 24 godziny wcześniej.

To dokładnie tak samo jak pod kafle - trzeba zagruntować.:icon_biggrin:

Miałem ochotę zrobić kuchnię w tej technice, ale po podliczeniu kosztów zdecydowałem że będą kafle 120x60x0,5 cm.  Żywica jest jednak za droga i nie lubię pałętających się po chałupie fachowców po których i tak wszystko trzeba poprawiać, a kafle kładę sam.

demo

demo

10 godzin temu, D.Ruda VisBud Projekt napisał:

Żywice gładkie się rysują!!!

Tak więc drogie i nie bez wad.

11 godzin temu, D.Ruda VisBud Projekt napisał:

Po pierwsze to była któraś już wizyta panów na tej posadce bo widać że podłoże było zagruntowane przynajmniej 24 godziny wcześniej.

To dokładnie tak samo jak pod kafle, trzeba zagruntować.:icon_biggrin:

×
×
  • Utwórz nowe...